Kedy sa vám spustila menštruácia po biochemickom?

21. aug 2024

Ahojte ms mi meska 5 dni testy som mala pozitivne v nedelu ale od vcera negativne zatial nekrvacam
Kedy sa vam po biochemickom spustila ms?viem ze kazde telo je ine ale zazivam to prvy krat a neviem co ma cakat

nikkkyyyy25
21. aug 2024

Ahoj, ja som zistila že som tehu cca týždeň pred ms, následne mi bledli testy, až uplne do biela. Ms mi meškala asi 4 dni, potom sa spustila silná a bolava, a ako keby išli zo mňa kúsky niečoho.. prvá ovulacia po potrate bola u mňa nezvyčajne bolestivá.. drzim palce že nebuduce sa to podarí a spolu dobojujete do konca 🫶🏻🍀

michaela789
21. aug 2024

Ako hovorí @nikkkyyyy25. Stalo sa mi to síce dávnejšie ale pamätám si, že testy mi nestihli ani rovnomerne zosilnieť a už zrazu slabli. To bolo pár dní po termíne menštruácie, cca 4-5, vtedy sa aj spustilo krvácanie. Mala som veľké bolesti, hopkala som na fitlopte ako pred pôrodom.
Určite sa potom objednaj k dr., aby skontroloval, či sa ti maternica vyčistila úplne.

nikkkyyyy25
21. aug 2024

@michaela789 áno, ja tak isto bolesti brutal, a tiež dr radšej skontroloval či je maternica cista, našťastie je 🙏🏻