Kde kúpim zelený jačmeň Green Way?

danielkadandy
19. júl 2017

Kde zohnať ten od Greenways? Bývam v Košiciach..
A máte s ním aj skúsenosti pri problemoch traviacich? Reflux u dospelých?
ĎAKUJEM

januska20
19. júl 2017

Ahoj, kupujem ho od jednej znamej ,ona je z Ke, my ho pouzivame skor preventivne.
Ak budes chciet dam ti na nu kontakt. 😉

pasikavamacka
19. júl 2017

kupujem z jedneho eshopu, neviem ci sa tu mozu uvadzat stranky.
na zaludocne problemy som to neskusala, brala som to celkovo na imunitu.
na zaludocne problemy a reflux skor Betain Hcl, traviace enzymy, probiotika. hlavne hladat dovod problemov a nasledne to liecit

danielkadandy
autor
22. júl 2017

@januska20 ahoj dakujem...rada by som ten kontakt na nu 🙂

danielkadandy
autor
22. júl 2017

@pasikavamacka ahoj naozaj sa da aj z eshopu? A kebyze mi napises do internej posty? Lebo ja som googlila ale nenasla som

pasikavamacka
22. júl 2017

@danielkadandy napisala som 🙂

danielkadandy
autor
25. júl 2017

Prosim vas mam otazku? Zeleny jacmen je vlastne homeopatia?

pasikavamacka
25. júl 2017

@danielkadandy nie, homeopatia je nieco ine.
zeleny jacmen je doplnok vyzivy. pri znacke GW ide o odstaveny mlady jacmen, ktory sa vysusi. je bohaty na rozne vitaminy a mineraly, to je vsetko.
pri inyck znackach to nie je stava z jacmena, ale samotny jacmen je suseny. stava je lepsia, lebo obsahuje viac ucinnych latok.

danielkadandy
autor
27. júl 2017

No a od koho by som si to mohla teda kupit? 🙂

lucijag
27. júl 2017

@pasikavamacka tiez by som poprosila link

pasikavamacka
28. júl 2017

@lucijag poslala som aj tebe

19mirka90
21. mar 2018

Ahojte, ja uzivam dlhohodobo Jacmen a chlorelu od firmy GW a osvedcil sa mi najma pri traviacich tazkostiach a bolestivej menstruacii. Pokial by ste mali zaujem viem poslat komu kolvek balenie

hoffka777
12. feb 2019

@19mirka90 prosím tá aká je cena ?? Diky

nifadita
10. okt 2020

@pasikavamacka poprosim aj ja kontakt

hoffka777
11. okt 2020

@nifadita +421 911 631 585

hoffka777
11. okt 2020

@nifadita je to na pani co to predáva

pasikavamacka
12. okt 2020

@nifadita https://www.i-kosmetika.cz/sk/green-ways-bio-je... je mozne, ze cenu ukaze az po vytvoreni konta, ja vidim 42.32eur

addi
29. nov 2020

Prosím..dbajte na to, aby ste si objednávali GW produkty od poradcov, ktorí vám nastavia dávkovanie presne pre vás podľa toho, čo chcete riešiť.. Neobjednavajte kade tade na internete bez toho, aby vám predávajúci vedel zaručiť, že je poradca a vie čo robí.
Je možná aj registrácia, kedy môžete získať produkty zvýhodnene.. spomínaný poradca vám to určite rád vysvetlí

Pokojne mi môžete napísať správu, ak by mal niekto záujem 🙂 Venujem sa tomu, baví ma to a milujem to. Dokážeme vyriešiť kopec problémov - ekzém, akné, obezitu či naopak podváhu, hormonálnu nerovnováhu, tráviace problémy, celkovú únavu, bolestivú menštrúciu alebo dokonca nepríjemnú mykózu, ktorá sa tu aj fórach objavuje bohužiaľ veľmi ťažko.. a pritom je to tak krásne jednoduché, že to všetko začína v črievkach.. a že viem o čom hovorím! 🙂
Ľudia si tým vyliečili dokonca cukrovku.. s tým našťastie osobnú skúsenosť nemám :P ale logicky mi to dáva zmysel keď viem ako presne tieto potraviny (nie výživové doplnky ale plnohodnotné potraviny) fungujú a čo robia 🙂

gia88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz