Karcinóm prsníka

146lucka
Dnes o 06:47

Dobry den prajem prosim vas kolko trva operacia karcinomu prsnika ? Odstranenie stvrtky prsnika s nadorom plus lymf.uzliny ? Cca priemer operacie kto ma skusenosti prosim vas. Moja mama je na operacii a zabudli sme sa opytat a chcem volat potom, ci uz je po a ci vsetko ok, tak preto zistujem. Dakujem vopred

suve99
Dnes o 06:57

@146lucka to sa nedá takto povedať - každý to má inak... mne prsník praskol...najskôr museli odstrániť tú poškodenú časť a potom celkovú ME.. ja skoro 4 hodiny.... baby, čo boli so mnou, menej - okolo 2 hodín...

146lucka
autor
Dnes o 06:58

@suve99 dakujem , ja viem ze kazdy inak. Staci mi takto orientacne. Lebo som nemala sajnu. Ze kedy najskor sa mozem informovat a uvidim co mi povedia, len nech nevolam po hodine alebo tak. Dakujem .

suve99
Dnes o 07:00

@146lucka niet začo, plus k tomu rátaj, že bude po narkóze ešte na pozorovaní cca 2 hodiny... a potom ešte ležať bez hnutia cca 5-6 hodín na posteli kvôli narkóze, aby odoznela...aspoň v NOU to tak bolo

alenah31
Dnes o 07:11

@146lucka ahoj - tiež NOU v BA, mne cca 2,5 hodiny a potom som bola 24 hod na IS. Po tel. ale mm info dať odmietli, musel prísť osobne, ku mne ho nepustili. Operovali ma ráno ako prvú, bolo mi po zobudení hrozne zle - dávali mi infúzky, bolesti som nemala len tá drenáž v prsníku bola nepríjemná a cítila som ju, vstala som na wc až okolo piatej poobede - dovtedy som nebola schopná ani si sadnúť, mobil mi povolili zapnúť až okolo siedmej večer.

146lucka
autor
Dnes o 07:17

@suve99
@alenah31 dakujem dievcata, ja ratam s tym, ze mamina bude hotova, ze prespi cely den, iba nech mi povedia , ze operacia dopadla dobre , ze je uz na izbe alebo nieco rozumiete. Len nech som v klude ze uz to ma za sebou bez nejakych komplikacii.

123467
Dnes o 07:23

@146lucka drzim mamine palce ❤️🌺

alenah31
Dnes o 07:24

@146lucka verím, že operácia dopadne dobre uvidíš. A mame držím palce🍀

suve99
Dnes o 07:40

@146lucka držím päste ✊

146lucka
autor
Dnes o 07:50

@123467
@alenah31
@suve99 dakujem vam dievcata , su to nervy ale verim v dobry vysledok❤️

123467
Dnes o 07:59

@146lucka vsetko bude dobre 🍀
Daj potom vediet, budem na Vas obe mysliet 💐🌺🌸

taktotedanie
Dnes o 09:31

@146lucka telefonicky ti nepodaju informacie

janulienka78
Dnes o 09:52

@taktotedanie moja mamina bola po operácii hrubého čreva a sestrička na JISke mi povedala aspoň toľko, že už je prebratá z narkózy a je bez komlikácií

taktotedanie
Dnes o 09:56

@janulienka78 u nas na odd sa nepodavali ziadne informacie, ak sa bude mat pacient lepsie zavola a nikto sa s nikym dalej nebavil
Sestra nema co podavat informacie cez telefon