Jessa tampóny a vložky

21. aug 2024

Dobrý deň, aké máte skúsenosti so značkou Jessa? Chcela by som skúsiť, ale neviem, či je tá kvalita naozaj dobrá. Je tu niekto kto je s touto značkou spokojný?😊
Najviac ma zaujímajú skúsenosti s tampónmi s aplikátorom, ale celkovo za všetky "recenzie" budem vďačná. Chcela by som na tú značku prejsť úplne.

ĎAKUJEM❤️

benit
21. aug 2024

Ja som kupila raz , inak pouzivam ob a mala som pocit mokra. Co s ob ani necitim ze mam tampon.

marcellka32
21. aug 2024

Je to taká stredná kvalita

bykaterina
21. aug 2024

Každej sedí niečo ine, vyskúšaj uvidíš. Nestoja veľa.ja Ich intimky používam roky aj vložky. Tampóny nepoužívam

akika722
21. aug 2024

Dlhé roky kupujem O.B
No skúsila som raz tie Jessa (bez aplikatora) a za mňa úplne v pohode
Od vtedy mam doma stále aj Jessa aj O.B tampony
S vložkami nemám skúsenosti,tie vôbec nepoužívam

stellarstar
21. aug 2024

Vložky a intímky jessa kupujem už roky som spoko

autor
21. aug 2024

Ďakujem...

apolka77
21. aug 2024

Ono vložky mi veľmi nesadli . V porovnaní napr.s always cítim že je horšia kvalita Jessa.. Nesaju tak a kus nekomfort akoby príliš umelé či ako to povedať....tampóny podobne ale zas nie je to až taký rozdiel. Treba vyskúšať.

1ryba
21. aug 2024

Jessa bio intímky sú super. Priedušné bez hnusného igelitu.

ns994
21. aug 2024

Tampony Jessa (bez aplikatora) pouzivam a som spokojna. Ale kazdej sadne nieco ine. Ja s nimi problém nemam

butterflyeffect
21. aug 2024

Ja pouzivam jessa tampony a som spokojna, podla mna podobne ako kotex, mne napriklad OB vadia.

nafka0483
21. aug 2024

Vlozky za mna katastrofa, pre mna neprijemne a nesaju, vkuse som mala pocit mokra.
Tampony s aplikatorom ok, ale musim menit ovela castejsie ako tampax. Ja pouzivam tampony len s aplikatorom, velmi nemam na vyber.

lakebabe
21. aug 2024

Skúsila som tampony a vložky, za mňa slabšia kvalita a horší materiál ako ob a always , intímky ako tak ale tiež mi prídu always kvalitnejšie a pevnejšie aj lep lepšie drzi. Mam to len tak už na wecku keby nejaká návšteva potrebovala,ja som ich ani nedominala ani tampony, vrátila som sa k ob tym silk touch a always a naturella tu mam rada

ada510
21. aug 2024

Ja som spokojná s vloskami emulziou ale tampóny používam málokedy a ani neviem ze majú s aplikátor no ak ich uvidím kúpim roky som používala Tampax tampóny v lete len ale už ich nemajú tuším nemajú...jedine menštruačné nohavičky ma sklamali 🤷‍♀️

marcellka32
21. aug 2024

mám tu tampóny tampax, asi 2 ks odobraté, dcéra to kúpila, ale nechce to, ak niekto chcete za poštovné

nafka0483
21. aug 2024

@marcellka32 Ktora farba? Zlte ci zelene?

kristiii
21. aug 2024

Používam obyčajné tampóny aj intimky a mne sedia. Ono treba skúsiť. Mne nesedeli napríklad tampóny z Lidla, ale kolegyňa zas napríklad len tie kupuje.

zuzana76
21. aug 2024

Používam Jessa vložky bez krídelok a aj Jessa intimky, za mňa boli lepšie ako Always, Always mi prišli umelejšie a viac ma tam dole dráždili.

autor
22. aug 2024

Ďakujem všetkým🥰

marcellka32
22. aug 2024

@nafka0483 žlté