Jednodňová menštruácia

misik1234
5. feb 2023

Ahojte , chcem sa opýtať či to mala niektorá z vás že ste mali jeden deň menštruáciu a na druhy a tretí deň hnedé špinenie??? Menštruáciu mávam konečne pravidelnejšiu. TT som si nerobila.

mesiacikluna
5. feb 2023

@misik1234 mala som raz a potom neskôr normálne ale zase ja som mala problémy a vždy nepravidelné ale takú 1dňovú len raz

misik1234
autor
5. feb 2023

@mesiacikluna No mne bolo diagnostikovane pcso o pred 2 rokmi a pred rokom som bola na gyn. prehliadke a mi povedal že mam krásne čisté vaječníky čo som bola veľmi potešená pretože som mávala nepravidelne cykly a menštruácia mi meškala aj 40 dni ale po Tiande sa mi to krásne upravilo a tento mesiac takto no :/

mesiacikluna
5. feb 2023

@misik1234 mne zistili hyperandrogenizmus a beriem HAK a pomohlo 🙂

mesiacikluna
5. feb 2023

@misik1234 ja som aj 3-4 mesiace po sebe nemala dakedy

dadka128
5. feb 2023

@misik1234 podľa mna aj to špinenie co spominas je ako menstruacia len je tak strasne slabá.. zajdi k dr

martinusik91
5. feb 2023

@misik1234 prosím ťa koľko trvalo kým ti tiande vložky zabrali?

misik1234
autor
5. feb 2023

@martinusik91 no ja už som videla výsledky po 2 mes. Naozaj sú zázračné a som veľmi vďačná za nich 🙂

misik1234
autor
5. feb 2023

@mesiacikluna zase ja sa vyhýbam HAK mi sa s manželom snažíme aj bábätko 🙂

mesiacikluna
5. feb 2023

@misik1234 jasné chápem 🙂 ale ja mám aj kopec iných hormonálnych problémov čiže musím to aj brať, lebo veľmi ma to obmedzovalo a nech sa darí s bábätkom❤

misik1234
autor
5. feb 2023

@mesiacikluna držím palce nech je všetko tak ako má byť ❤️ ďakujeme už sú to 3 a pol čo sa nedarí ale nevadí nádej umiera posledná 🙂

mesiacikluna
5. feb 2023
martinusik91
5. feb 2023

@misik1234 ja mám tiež pcos a asi 3 roky som užívala duphaston. Už si dávam vložky asi 5mesiacov a tento mesiac som vysadila duphaston. Uvidíme či aj u mňa zabrali. Vidím zmenu k lepšiemu, aj výsledky mám lepšie. Už len nech dojdu🙏

misik1234
autor
5. feb 2023

@martinusik91 ja som brala duphaston a som ho aj rovno vysadila... Ale Tiande to je o niečom mám 2 druhy intímnych vložiek a jedny menštruačné a plus pijem čaj a beriem citrokalcevit 🙂

misik1234
autor
5. feb 2023

@martinusik91 a ešte keď môžem intímne vložky mi veľmi pomohli čo sa týka keď ma pichalo vo vaječníkov a plus po sexe keď ma začalo celé podbrusie bolieť a hlavne to pomohlo na cysty to musím povedať že to je fakt zázrak ja už bez intimky nemôžem existovať 🤣

martinusik91
5. feb 2023

@misik1234 ja používam intímky a aj menštruačné + intímny gél. Vracali sa mi abcesy tam dole a museli má operovať. Ako som si začala dávať tie intímky a gél tak sa to nevrátilo. Prosím ťa čo je to ten citrokalcevit? Mne sa na dome zdalo tiež že mám menej tých cyst a endokrinologicka mi povedala že mám najlepšie výsledky za posledné roky. Neviem či to má až taký účinok na hormóny alebo to je niečím iným.

misik1234
autor
5. feb 2023

@martinusik91 citrokalcevit je taký vápnik na nechty,vlasy,zuby a pod. No intímny gél je výborný ja snim umývam celá a pokožka je taká hebká.a určite ti pomohli tie intimky a ináč keď ti môžem ešte odporučiť neviem či máš ale slaviton gél je tiež ďalšia pecka mňa keď bolí hlava alebo chrbát tak sa snim potriem a hneď prestane bolieť manžel keď mal teploty tak som ho potrela stým gélom okamžitý účinok a stiahlo mu teplotu ja som veľmi vďačná za Tiande a odporúčam to každému kto má niejake gynekologické problémy ja toľko vitamínov som pobrala aj na podporu tehotenstva a všetko možné že kúpať by som sa stým mohla 🤣

martinusik91
5. feb 2023

@misik1234 diki pri najbližšej objednávke skúsim 😉 málo kto verí tým vložkam ale mne vo veľa veciach pomohli. Čo som sa najedla liekov a nič z toho...

misik1234
autor
6. feb 2023

@martinusik91 No malo kto ale komu som to odporučila tak každy si to vychvaľuje..