Jeden vajíčkovod a plodné dni

simona726
19. nov 2016

Dobry den.chcela by som sa spytat tym ze mam uz len jeden vajickovod a samozrejme kazdy mesiac menstruaciu ako zistim kedy mam plodne dni ako moze niekto otehotniet normalnou cestou ?pracujeme na babatku uz dlchsie a stale sa nedari 😢 ...a samozrejme vitaminy ktore mi odporuca kazdy co obsahuje kyselinu listovu je porad z toho zle a vkuse som nafuknuta ....

lucinka511
19. nov 2016

@simona726 tak si kup len cistu kys listovu.ine vit aj tak nepotrebujes...moja sestra mala tiez len jeden vajickovod a aotehktnela na prvy krat...aj moja spoluziacka a uz maa dbe deticky......ak si si nie ista ovulaciou.tak skus chodit k dr na folikumetrih.kde ti odsleduju ovulaciu.

sibalka21
19. nov 2016

@simona726 Najjednoduchsie asi ovulacnymi testami, ci?

simona726
autor
19. nov 2016

ahoj Luci. dakujem to mi este nikdo neporadil a dokonca aj noveho lekarka lekara si musim najst tak patram lebo tuna no nic moc ... :/ ale dakujem 🙂 ked sa nepodari uz do vianoc od janura zas vysetrenia a ostatne 🙂

simona726
autor
19. nov 2016

@sibalka21 to mi neukazuje nic presne mam pocit ze uz mi sibe z tych testov :/ uz aj doma mi povedali ze mozem otvorit lekaren 😲

sibalka21
19. nov 2016

@simona726 Tak jedine k tomu lekarovi dat si odsledovat ovulaciu...

sykorkauhliarka
19. nov 2016

ja mam tiez jeden vajcovod lebo som mala mimomaternicove...milovali sme sa kazdy den a ked to neprichadzalo rozhodla som si merat bazalnu teplotu ze si spravim graf....a hned ako som si odmerala mala som viac ako 37 stupnov uz som bola tehotna len som to este nevedela

simona726
autor
19. nov 2016

@sykorkauhliarka ja som mala tiez pred dva a pol rokom mimomaternicove ...najhorsie obdobie v mojom zivote nikomu to neprajem :( nechal ma v stychu aj vtedajsi partner ...no ziadna vyhra depky rok a neskutocne stavy ...ani mi lekrai nevysvetlili co sa dialo poriadne :( ...no ale uz terajsi partner uplne super a snazime sa uplne 🙂 hej hej merala som si ale mam pocit ze psychicky ze sa stale nedari je to horsie ....kazdy mi hovori ked to budem najmenej cakat podari sa ....🙂

simona726
autor
19. nov 2016

a inak vraj zeny s jednym vajickovodom ked otehotnia od chvile ked lekar potvrdi ze je tehotna hned je vypisana na pn ?

sykorkauhliarka
19. nov 2016

@simona726 nie je to blud s tou pn ....

sykorkauhliarka
19. nov 2016

my sme si na odreagovanie kupili zajaca ktory potom siel hned z bytu prec lebo bol chory...a sa nam zadarilo 4 mesiace po operacii

simona726
autor
19. nov 2016

@sykorkauhliarka ako to ?

sykorkauhliarka
19. nov 2016

@sykorkauhliarka mne to s tou pn vravela mama ze budem vypisana ked som to zahlasila gynekologovi sa na mna kukal ci mi nesibe

simona726
autor
19. nov 2016

@sykorkauhliarka no mne to tiez hovorili ale mozno zalezi aj na tom aku pracu robis si myslim 🙂

sykorkauhliarka
19. nov 2016

jasne ze zalezi ale to zalezi pri kazdom tehu potom je na zamestnavatelovi aby ti dal lahsiu pracu
@simona726

simona726
autor
19. nov 2016

@sykorkauhliarka no ked sa stane konecne u nas zazrak a bude na ceste tak som si uplne ista ze moj zamestnmavatel mi menej prace neda a skorej naopak ako keby naschval to robili aj s mojou byvalou kolegynou a ku koncu bola otvorena na 2cm posledne 3mesiace akoze dakujem neprosim .... tak radsej dam vypoved ...inak akoze so sa tyka zamestanavetla uz v dnesnej dobe nikto nepozera "dobre" na tehulky ...smutne

sykorkauhliarka
19. nov 2016

@simona726 mna vyhodili ale to som aj rada :D a ak mas normalneho doktora tak ta vypise ked ho poziadas ze mas stresovu pracu..ja som menila zamestnanie ked som otehotnela a vypovednu lehotu som bola na pn

simona726
autor
19. nov 2016

@sykorkauhliarka je to smutne ...a kvoli tomu ta vyhodili ze sa dozvedeli ze si tehotna ?

sykorkauhliarka
19. nov 2016

ano a paradox je ten ze nie odomna :D

simona726
autor
19. nov 2016

pane boze to je des aky su ludia podaktory naozaj .....pffff

lulu369
19. nov 2016

@simona726 aj moja kmotra prišla o vajcovod pre mimomaternicové tehu, doktor im odporúčal počkať aspoň pol roka kým otehotnie, no po 4 mesiacoch bola tehotná a dnes má moje krstniatko už 4 rôčky 😉