Je to PMS?

14. dec 2023

Ahojte 4 dní ma boli chrbát v dolnej časti mala som aj bolesti podbruska ako ked mam dostat svoje dni od dnes ráno sa ta bolest o čosi zhoršila už má bolelo podbrusko aj keď som si sla sadnúť aj ked som kaslala trvalo to asi 20min potom zas prestalo.Co to môže byť? Je to PMS? Viem ze najlepšie bude vedieť odborník a nie vy ale každá info dobrá

san_dra11
14. dec 2023

Jasne, ze to moze byt. Ja mavam tiez taketo mesiace, ze ma to takto na niekolko dni skoli. Bezne taketo problemy nemavas??

autor
14. dec 2023

@san_dra11 nie preto sa čudujem..

dadka1997
14. dec 2023

Zapal mocovych ciest, prechladnutie - bolesť chrbta, bolesť v podbrušku .. .. pms by som neposudzovala podľa bolestí, ale skôr podľa emócií ..

autor
14. dec 2023

@dadka1997 zapal močových ciest som mávala pred 10 rokmi ako na bežiacom páse každý mesiac a veru to bolo iné utrpenie , zapal močových ciest vylučujem

dadka1997
14. dec 2023

Precchladnutie... a nie vzdy zapal mocovych ciest ma rovnaky priebeh ..

trinityf
14. dec 2023

Ja to mam pri ovulacii. Bolia ma krize, podbrusie, lava strana podbrusia. Nemam energiu na nic. Ale trva to mozno den, dva. Zhorsilo sa to po porodoch. Predtym som ani nevedela, ze nejaku ovulaciu mam.

autor
14. dec 2023

@trinityf ďakujem tak snáď mi bude lepšie🙂

ailiba
14. dec 2023

Ja som to mala naposledy pri ovulacii. Takze za mna ovulacia, pms, zapal mocovych ciest je pocit akoby stale na cikanie, malo cikas, palenie (to poznas).
Aj ked si doteraz taky pms nemala, tak telo nie je steoj, moze sa stať.

autor
14. dec 2023

@ailiba viem .. zapal moc.ciest som trpela pred 10 rokmi pravidelne každý 1-2mesiac.. nemala som to ešte môže sa stať menstuaciu mam dostat zajtra ..
Len som mala obavy pretože fakt som sa s takým niečím ešte nestretla..

ailiba
14. dec 2023

Chapem, ale vselico sa stava... Telo nie je stroj

lucuass
20. dec 2023

Ahoj a neotehotnela si ?? Či si dostala menzes nakoniec

autor
20. dec 2023

@lucuass nedostala som MS a testy som si nerobila 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. dec 2023

Ale ja ju mam veľmi nepravidelnú.. čiže je otázka..a okrem toho som vysadila antikoncepciu nedávno čiže budem mat rozhádzany cyklus určite

ailiba
21. dec 2023

Tak sa jednoducho otestuj... Ked si nedostala ms. Uz nema zmysel to rozoberat. Mozne je vse

autor
22. dec 2023

Áno som tehu 😊😆

denisa_deniska
22. sep 2024

Ahoj, našla som túto staršiu diskusiu 🙂 mám rovnaký prípad, ako cez kopírak s tvojim - minulý mesiac som vysadila HA, teraz ma bolia kríže, pichá/bolí v podbrušku, nikdy som sa s tým nestretla. Tiež mi každý hovorí, že to môže byť zápal močového, avšak rovnako som to mávala kedysi pomerne často, a boli to iné bolesti 🙂 mala si aj iné príznaky? Príp. kedy si sa testovala? Lebo ja ani neviem, kedy mi má prísť ms 🙈 hlavne som ju vždy mala takmer bezpríznakovú, a zrazu toto, aj keď viem, že to môže byť aj z toho vysadenia