Je normálne, že ma bolia prsia?

25. okt 2023

Na sone som bola naposledy tento rok v júni všetko bolo v poriadku no mám cysty v prsiach a dr ma dosť vylakala že môžem mať z toho rakovinu.
Bolia ma prsia hlavne pred ms to úplne boľavé na dotyk.
To len poslednú dobu doteraz ma neboleli nič.
Neviem čím to je tá zmena že by sa deje niečo keď robím aj vyšetrenie všade cítim samé hrcky a bojím sa že to je zlé.
Mám malé prsia nosím podprsenky veľkosť 75b a bolia ma v nich prsia poslednu dobu keď si dám dole podprsenku aj tak navolno bolia.
Chcem ísť zas na sono vyšetrenie či je všetko v poriadku ale všetko obsadené až na jar dávajú termíny.

angela85
25. okt 2023

Prsia pred ms ma bolia a to dosť,hlavne keď dám dole podprsenku aj na voľno,asi tak týždeň pred ms a ešte deň po začatí. Cysty mám tiež,ale povedala,že nejak zvlášť to netreba sledovať. Sestra mala veľa cyst,tak chodila každý rok na kontrolu ale je v poriadku. Ja som už mala cystu na vaječníky bodovú, vybrali laparoskopiou,teraz v prsníku dve malinké tiež vodové a mala som aj na oku,tu mi prepichli,tieto vodové sa moc neriešia,pokiaľ moc nerastú. Veľakrát ich môžeš mať v tele a ani o Tom nevieš a aj samé zmiznú. Ale zas som není doktorka,oni o Tom vedia viac

autor
25. okt 2023

@angela85 Aj ja chodím každý rok kvôli tomu na sono a vraj mám veľa cyst.
Neviem ja som taký strachopud že po tej poznámke dr mám strach aby to neprerástlo do rakoviny.

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. okt 2023

@julia_a_romeo To je čo prvýkrát také niečo počujem?

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz