Je normálne krvácanie po pôrode?

1. sep 2021

Ahojte,som 18 dni po porode.Cca tyzden po porode som uz nekrvacala,mala som iba take spinenie hnedo-zlte…
Dneska som ale upratovala kupelnu,potom som isla na wc a na vlozke som mala dost vela krvi…cervenu krv…
Je toto normalne alebo mam ist na pohotovost aby sa na mna pozreli?Dakujem

simsalabim
1. sep 2021

Myslim, ze je to normalne. Mne sa po druhom porode vzdy spustilo krvacanie po kazdej mensej namahe - napr. dlhsia prechadzka. Snazila som sa viac oddychovat.

nikpa
1. sep 2021

Ja som tiež mávala po jednom pôrode takéto nepravidelne krvácanie asi 7-8 týždňov kým to úplne prešlo. Raz normálne krvácanie ako počas menzesu, na ďalší deň len slabé špinenie potom pár dní absolútne nič a tak všelijako.

ankare
1. sep 2021

Podľa mňa je to normálne. Aj ja som krvácala dlho, aj po 600nedeli. A tiež som mala chvíľu pauzu a krvácala zase. Držím palce!

danieladugard
1. sep 2021

Normálne. Dr mi vždy hovoril, že keď viacej začnem robiť a hýbať sa, tak mam znova očakávať krvácanie.

kristina1001
1. sep 2021

A kojis ale nie lebo ak nie mohla prísť normálna menštruácia ja som to mala presne tak isto krvácala som dva týždne potom týždeň nič a potom prišla menštruácia lakla som sa išla som doktorke a tá potvrdila že je to menštruácia

kika831
1. sep 2021

Ja som toto mala pri mladsom synovi. Po porode som takto na striedacku krvacala niekolko tyzdnov. Lekar mi povedal ze je to normalne. Ale ak mas pochybnosti tak urcite sa nechaj vysetrit u svojho gynekologa.

autor
2. sep 2021

woow baby dakujem Vam za odpovede♥️ uz som kludnejsia😊

autor
2. sep 2021

@kristina1001 nie nekojim, tak to bude asi ta menstruacia hnusna😣😣