Je meškanie menzesu zapríčinené stresom?

dea663
2. feb 2021

Ahojte mešká mi ms zatiaľ podľa všetkého 2ni poslednú som mala od 31.12-5.1.21 co je však divne ze zrejme v čase ovulacie ma fest boleli prsia čo sa mi nikdy pred tým nestavalo, a asi týždeň do zadu som si našla na nohavičkách krv reku ôk asi prichádza menzes trosku skorej ale keď som si dala vložku ako by utalo nič. Je možné že to je zapríčinené len tým ze mam teraz dosť veľa stresu? Koli rodinným záležitostiam? Kríze cítim perfektne aj podbruško, dokonca som mala aj kŕče co som mala pocit ze mi strieľali až do rebier kdesi keď som sa zihka a to sa mi vôbec nestavalo. Áno testy som si robila ale negatívne. Ďakujem za rady a názory.

1natasa1
2. feb 2021

@dea663 treba ešte počkať pár dní a keď menštruácia nepríde, treba ísť k doktorovi aby ťa pozrel.

dea663
autor
2. feb 2021

@1natasa1 veď to ze v novembri minuleho roka som mala aj cystu čiže sa obávam kadecoho už ako keby som bola tehu aj by som bola rada síce by som bola zrejme slobodná mamička lebo som sa s priateľom rozišla totiž nie vždy môže človek dúfať a veriť ze sa človek zmení keď dáte druhu šancu.. pretože keď vy vynalozite väčšie úsilie byť s ním ako on svami a ešte vám bude tvrdiť ze vás neviem ako miluje noo áno áno presne takú lásku som potrebovala. Ehm sorko len som to chcela trosku tak uviesť na pravú mieru no :D

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1natasa1
2. feb 2021

@dea663 takže to kľudne môže byť aj tá cesta ale aj stres, keďže si sa rozišla s priateľom. V pohodičke, kľudne sa môžeš vyrozprávať, ak ti to pomôže, veď na to sme tu 🙂

dea663
autor
2. feb 2021

@1natasa1 ďakujem ale nejdu mi do hlavy tie kŕče v podbrušku sú také ako to povedať začne to ustúpi to, a takto dookola.. Testik som si robila a negatívny tak ja len dúfam ze to zase není cysta na vaječníku 😔

dea663
autor
2. feb 2021

@1natasa1 Pridávam foto testiku

ivangeline
2. feb 2021

U mňa áno a dlhodobo zlou depresívnej náladou.

hapkova
2. feb 2021

Velke mnozstvo stresu vie celkom neprijemne dolahnut aj na menzes a niekedy ho veru aj oddialit. Treba este pockat a mozno sa dostavi, ak nie treba si spravit test a ak ani to nie tak potom je to uz len na konzultacii s lekarom

dea663
autor
2. feb 2021

@ivangeline no už dorazili ono to ze ja som nikdy pred kramami nemavala nejaké extra bolesti a tým ze to mam nepravidelne tak chápeš, ale tak dorazili chvála Bohu no

ivangeline
2. feb 2021

@dea663 som rada. Ja som tak mala pred sviatkami, bola som na vyvolávacku o mesiac a pol a prišli aj tak až o 10 dní a potom zas nič.. a ups, už som tehotná. 🙈 A to bolo trocha stresu a depky z toho počasia, izolácie a debilnych opatrení...

janush
2. feb 2021

🙂 ja som mala naposledy menzes v septembri a prave vcera som dostala po 5 mesiacoch... tehotna nie som, v minulosti som pravidelne mavala nepravidelne... tak som sa teraz pousmiala, ze 2 dni meska 🙂))