Je cítiť zabudnutý tampón?

7. jún 2023

Dobry den.
Vcera som mala 5 den menstruacie, dala som si mini tampon, bola som chvilu cvicit, no v zhone v praci som uplne zabudla ci som si ho vybrala.
Dnes som mala mierne spinenie co mam vzdy na konci menzesu. Nemam ziadne bolesti, skusala som si ho nahmatat aj v posve prstom, no nic som necitila.
Je prosim mozne, ze by som si ho tam bola naozaj zabudla ? Ako by sa mi to prejavilo ? Citila by som to ? Ako mozem zistit ci mi tam nahodou neostal ?
Ďakujem velmi pekne za vasu odpoved.

viestta
7. jún 2023

Ked si nie si ista, zbehni na gynekologicku pohotovost nech sa ti tam pozru. Lepsie ako riskovat nejaky zapal. (a nie, nevykricia sa, stava sa to)

gejb
7. jún 2023

On sa nemá kde stratiť, a keby bol aj veeeeľmi hlboko tak ešte ma šnúrku....

mirkava
7. jún 2023

Mini tampón nemusíš cítiť, ale nahmatat by si si ho mala.

lua278
7. jún 2023

Určite by bolo cítiť zápach. Ale ak vravíš že si si dala mini tampón, mohla si ho kľudne vytlačiť keď si bola na WC napr. na veľkej a nemusela si to ani cítiť.

zuzinka888
7. jún 2023

A co snurka? Ta sa ti tam vcucla? Urcite by si aspon ju nahmatala.

beata_k
7. jún 2023

Nie je ho citit. Ved ani inokedy ho necitis.

autor
7. jún 2023

@viestta no rozmyslam ze zajtra pojdem k svojej gynekologicke lebo tu nemame gynekologicku pohotovost. Ale je mi to popravde trapne. Aj ked ano, ona ako gynekologicka asi riesiela aj bizarnejsie veci.

thereisabear
7. jún 2023

Necítiš, iba po pár dňoch nosom. Radšej zbehni ku gynekologičke.

autor
7. jún 2023

@thereisabear nie je to hlupost, ak tam nahodou fakt nebude v tom lepsom pripade. Ine je ked by som si ho nevedela vybrat.

simca06022011
7. jún 2023

no ja neviem, ja si napr nahmatam az krcok.. skus si cupnut, ako ked ides skakat "zabu" na siroko (no trapne mi je aj to opisat:DDD) a tak vyskusaj ale minimalne snurky by si citila, lebo ta sa nema ako vtiahnut dnu cela... ak chces mat istotu tak urcite jedine gynekolog. Inak je to normlane, je tiez kolkokrat v zhone zabudnem ci som ho dala, nedala, vybrala, nevybrala...

januska12323
7. jún 2023

Radšej choď. Chvíľku hanby prežiješ skôr ako možnú zbytočnú infekciu.

thereisabear
7. jún 2023

Nebudeš prvá ani posledná s týmto problémom, pre istotu by som išla. Tam hrozí aj syndróm toxického šoku.

anonymanonym
7. jún 2023

Nepredpokladam, ze by si si ho nenahmatala. Taky kalisok sa vie zasunut dalej a napriek tomu sa da nahmatat. Skusila by som si cupnut a pracovat so svalstvom, uvolnit ale aj zatlacit, tak aby sa pripadne posunul nizsie a skusila znova nahmatat. Ale ak nemas istotu, tak fakt gynekolog. Hanba to nie je.

autor
7. jún 2023

@simca06022011 skusala som, ale necitim tam nic. Preto myslim ze tam nie je. Ale ista si tym na 100% nie som. A ked aj tebe sa to stava ci nevies ci si si ho dala, vybrala, ako to riesis ? 🙂

autor
7. jún 2023

@anonymanonym skusala som si cupnut a tak ho nahmatat ale necitim tam nic. Takze asi tam nebude ale na 100% si tym ista nie som. Ja by som aj isla zajtra ku gynekologicke ale trapne mi to je ze dost. Aj ked viem ze pre tu to trapne hadam nebude, mne je uz teraz. 🙈

simca06022011
7. jún 2023

tak ja mam overene, ze vzdy je ot panika a mam ho vybraty.. inak by som ho nasla.. ved to tam nie je nekonecne hlboke. Ja som to potom skusala s tamponom a viem ho aj vytlacit ked treba, cize nezabudla sm ho tam naozaj nikdy. Ale tak zbehni rano, trapne netrapne, za minutu si vybavena :D

nikpa
7. jún 2023

Čupni si, zatlač párkrát a potom si tam v tejto polohe strc prsty a ,,pohrab,, sa tam. Ak si si ho nevybrala, je veľká pravdepodobnosť, že ho tam nahmatas. Inak sa sleduj, bolesť v podbrušku, spinenie, teplota...

tamitamitami
7. jún 2023

Aj mne sa raz stala podobná situáciu. Dala som si tampón (už som mala posledný deň takže viac menej len tak pre istotu), šla som na zábavu...tak po polnoci si hovorím že si ho idem vybrať však mi ho už netreba a zrazu tampón nikde 😂 panika stres 😅. Hovorím si že čo teraz hneď katastrofické scenáre ako dostanem zápal, otravu krvi a neviem čo všetko 🙈.
Nenahmatala som ho, ale nedalo mi to a šla som k doktorke (hanbila som sa tak som si vymyslela že ma bolí podbruško)....ani ona ho tam nenašla. Asi mi proste vypadol keď som bola na wc a nevšimla som si to.

teleskop
7. jún 2023

nikdy sa mi toto nemohlo stat ani nestalo ani ked som ako mlada pozivala alkohol a nechapala som ked mi kamaratka povedeala ze ho tam mala 24 hodin, normalne mi to mozog nebere,,,,

anavixy
7. jún 2023

Citit ho nemusis, ale mozes, pokial si ho nezatlacía hlbsie druhym tamponom, tak podla mna by aj klesol… kazdopadne ak si nie si ista chod zajtra k svojmu gynekologovi, nech to skontroluje. Trapne to urcite nie je, s tym sa absolutne netrap… 🙃

autor
7. jún 2023

@anavixy zatlacit som si ho nemohla druhym tamponom, lebo to uz bolo na konci menzesu, len ked som si ho isla vybrat, nebolo ho. Ale vobec neviem ak som si ho vybrala, kedy to mohlo byt. Asi tam naozaj zajdem. Ďakujem za povzbudenie mne to sice pride trapne, ale to je asi len moj pocit 🙂

0silvia0
7. jún 2023

No ja neviem zeny ake hlboke utroby mate, ale ako pise @nikpa ked sa tam "pohrabes" neexistuje aby si neprehmatala to co treba...

trgypadl
7. jún 2023

@0silvia0 no by si sa cudovala, ak si ho zatlacis to zadnej klenby a este sa tie sprieci, mam skusenosti s nielkodnovymi zabudnutiami,, ale nie u seba... zial stava sa

0silvia0
7. jún 2023

@trgypadl zaujimave, mne sa taketo v zivote nestalo, tak mi to znie neuveritelne, ale teda moze byt ked pises...

slavomira236
7. jún 2023

Ked si dam tampon na zaciatku silneho menzesu ked sa naplni tak sa zosunie dolu a citim to musim ist vybrat...

majkamasar
7. jún 2023

Znama dostala zo zabudnuteho tamponu no myslim ze sa to volalo tetanicky šok. Ale ona naozaj uplne nanho zabudla asi 3 dni. Nemohla sa uz potom vycikat zobrala ju zachranka az v nemocnici ked ju isli cievkovat zistili ze ma tampon.

ysseba
7. jún 2023

No kamarátke sa stala taká vec, že kúsok z tampónu v nej zostal. Že používaLA Tampax s aplikátorom a že oni sú takej zvláštnej konzistencie, také viac vatové. Že sa kúsok odlomil a zostal v nej. Že mala bolesti v podbrušku a tak išla ku gynekológovi. Vraj mala šťastie, že sa jej nič nestalo jej povedal dr. A inač nemala žiaden výtok, špinenie, ale nebol cítiť zápach. Na tvojom mieste by som išla za gynekológom nech ťa kukne.

simca06022011
7. jún 2023

@ysseba ano tie tampax su otrasne, to je taka natahovacia "vata" a rozpadaju sa...

miriam11
7. jún 2023

To by si cítila, veď to má aj šnúrku... určite si ho vytiahla.

autor
7. jún 2023

@miriam11 aj ja si to myslim len si to nepamatam. Len doma na cepuju nech len idem radsej k dr. 😔