Je bolesť ľadvín príčinou neúspešného snažilkovania?

peterek414
28. jan 2014

ahojte...Chcela som opytat ked sa rano zobudim tak ma strasne bolia ladviny a priatel ma musi zdvihnut ked ze sa nedokazem ani posadit ale ked uz stojim tak je dobre a uz nebolia mozeu tie bolesti ladvin sposobit ze sa nedari otehotniet

hradnapani
28. jan 2014

@peterek414 akykolvek zapal v tele moze byt prekazkou v uspesnom snazeni, Odkedy mas tie bolesti? s ladvinami by som sa nezahravala a co najskor bezala k lekarovi. Samo od seba to neprejde. Nacas mozno ustupi, ale potom sa to vrati este horsie a moze to postihnut aj ine organy, systemy.

peterek414
autor
28. jan 2014

@hradnapani ahoj ked mam povedat pravdu mam to do puberti ale na cas to prestalo a posledne mesiace to je neznesitelne....ale ja mam obodneho daleko a nemozem ist doktorovy dokim nemam vymeni listok

hradnapani
28. jan 2014

@peterek414 uf, no... teraz musis mysliet uz na seba. Mas dve deti, nepotrebuju choru mamu a toto uz zavana celkom problemom, do tretieho sa ani radsej nepustajte, kym si nevyliecis oblicky. Naozaj to s nimi nie je sranda.

peterek414
autor
28. jan 2014

@hradnapani a ako to mam spravit s visetrenim ked nemam ten vymeni listok????a co ked to uz bude take zle ze ani nebudem moc mat dieta.....bojim sa toho ked ze babo este chceme ach jaj

lorela
28. jan 2014

@peterek414 A máš to potvrdené, že sú to ľadviny? Lebo niekedy bolesť "vystreľuje" a teda sa prejavuje niekde celkom inde. Jeden príklad - nezabudnem na môj žlčník 🙂 a akútne bolesti v oblasti hrudníka! 😅

hradnapani
28. jan 2014

@peterek414 vymenny listok si, zialbohu, budes musiet ist pytat od tvojho obvodneho lekara. Snad ho nemas na druhom konci republiky a ak ano, tak si najdi okamzite nejakeho blizko miesta bydliska. Bez toho sa jednoducho nepohnes.
A ked chcete to tretie dieta, tak sa sama k sebe postav zodpovedne, ries svoje zdravie co najskor a neodkladaj to a zbytocne nepredlzuj cas, kym sa zacnes liecit. Si mlada, takze je velka sanca, ze sa z toho bez ujmy dostanes. Ale predstava, ze by si mala byt tehotna, dve deti doma a nebodaj mat vazne problemy s oblickami, tak to je dost zla predstava.

peterek414
autor
28. jan 2014

@lorela ano lebo som sa ako pubertacka liecila na ladviny mesiac doma co som bola len pod preinou a vihrievala sa

hradnapani
28. jan 2014

@peterek414 a tak ako spravne poznamenala @lorela , moze byt problem aj uplne kdesi inde, ale treba to riesit, kym nie si tehotna 😉

peterek414
autor
28. jan 2014

@hradnapani
@lorela dakujem za radi a urcite to budem riest co najskor 🙂