Jazdenie na koňoch počas menzesu

labky613
19. aug 2024

Čaute baby, potrebujem poradiť. Nedávno som začala jazdiť na koníkoch a mám dohodnuté jazdenie o pár dní, kedy mám mať menštruáciu. Tampóny, kalíšky atď. nosiť nemôžem a neviem, či vložka nejako stačí, kedže sa vtedy hýbem...Čo vtedy nosíte vy?

Vopred ďakujem za rady 🙂

stellarstar
19. aug 2024

Ved to nebude z teba vytekať 🙈

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
labky613
autor
19. aug 2024

@monsterablue To je ok...Jazdím na kobyle - tá s tým nemá problém.

tarvika
19. aug 2024

uplne postaci vlozka, pripadne este pre istotu menstruacne nohavicky a daj si tmave gate. Tu hodinku co jazdis to urcite vydrzi.

labky613
autor
19. aug 2024

@tarvika Ďakujem

mandarinka555
19. aug 2024

@labky613 Daj si pampersku😝

lila246
19. aug 2024

Ano ked nemozes tampony, tiez odporucam vlozku (kludne ta dlha, ba dokonca aj nocna verzia) s kombinaciou menstruacnych nohaviciek - tak ti urcite nic nepretecie 🙂 debilne prispevky niektoych uzivateliek si nevsimaj

labky613
autor
19. aug 2024

@lila246 Ok, veľmi ďakujem. Mierne nechápem niektorých poznámky, keď sa slušne pýtam, ale tak okey no...

katarinaba
19. aug 2024

Boze, mam dost z niektorych.
Normalne si daj vlozku. Ak mas silnejsiu menstruaciu, tak vacsiu, mozo nocnu. Nepotrebujes ani menstruacne nohavicky. A konom rozhodne nebudes smrdiet. Netreba z toho robit vedu, normalny menstruacny den. Ak mas krce, das tabletku.

lele64
19. aug 2024

Ahoj, tiež jazdievam na koňoch, a ono treba brať do úvahy, čo na tom koní budeš robiť, lebo ak si vezmeš vložku a budeš klusať/cválať alebo skákať, tak to nie je moc príjemné tam dole a mohla by si mať odreniny. Taktiež záleží, či krvácaš veľmi veľa alebo nie. Ja osobne nosievam naturella ultra tenké vložky, majú ich v dlhých aj krátkych verziách a nepretečie to. Na obale majú že koľko 💧 vsiaknú, tak vyber nejaké, ktoré majú viac kvapiek alebo sú označené ULTRA. Len si vyber naozaj tenké, lebo ak budeš mať hrubé, nebudeš mať pohodlie pri jazde a po nej už vôbec. Ale čo sa týka vychádzok/kráčania tak podľa mňa hrubé nevadia. Tušim tie vložky, o ktorých hovorím majú plastovo-papierový obal a otvárajú sa zospodu, nie sú vo vrecúškach. 🙂

lele64
19. aug 2024

A z tých komentárov si nič nerob ❤️

labky613
autor
19. aug 2024

@lele64 Ďakujem, veeľmi si mi pomohla. Budem klusať, cválať, tak si dám nejakú tenšiu s vyššou absorbciou, čierne legíny a snáď to zvládnem. 🙈🩷 Cením si tvoju odpoveď💞

lele64
19. aug 2024

@labky613 jasnee, keby niečo tak napíš, ja rada pomôžem 💕 a uži si to pri koníkoch 🙂