Jasnoružová krv

magdus214
1. máj 2017

Ahojte snažíme sa o dieťa .. prešla som fázový štyri mesiace Duphaston .. teraz v apríli prvý krát Clostilbegyt došla som na kontrolu ovulácie bol zväčšený folikul tak mi pichol doktor pregnyl a mali sme sex teda .. teraz mam 27 den cyklu a začala som krvácať jasnoruzova krv -- viem ze to neni menstruacia tu mávam vždy az po 32tom.. neviem ci to neni sj z pretlaku toľkých hormónov .. nikdy som takto divno nekrvacala .. a jasne teda ze mam teda nejaký problém s ovuláciou .. sle viac menej som chcela vedieť ci vam niekedy substitučna liečba začala takto meniť cykly .. dakujem za odpovede

kacenka2803
2. máj 2017

@magdus214 ahoj je to len spinenie alebo normálne menštruácia ?

magdus214
autor
2. máj 2017

@kacenka2803 no včera to tak nevyzeralo .. ale dnes to teda asi bude menstruacia .. len je divne ze tak skoro lebo vždy dom mala dlhé cykly .. pod 30 som sa dostala len pri užívaní Duphastonu .. a bolo mi divne ze nemam menštruačné bolesti ako kŕče ktoré teda mávam vždy len na druhý den , ani prsia som nemala tak typicky naliate ani nejaká náladovosť .. a ta krv je ozaj taká jasná žiadna hrudkovitá a taká ze ma dole normálne štipe ta krv .. asi som len myslela ze to je uz niečo pozitívne .. uz mi z toho prepína 😞

kacenka2803
2. máj 2017

@magdus214 netráp sa to nepomôže hrudkovita krv to som mávala aj ja keďže si nadupana hormónmi áno môžu zmeniť aj cyklus teda poopraviť ... Nemysli na bábo ukľudnite sa musíš byť úplne v pohode po každej stránke a bábo k vám príde ani nebudete vedieť ako je jar krásne počasie sa blíži zamerajte sa na prechádzky opekacky turistiku ... Ešte sa spýtam manžel má v pohode spermiogram? Môj mal menší počet a všetko upravilo pár liekov

magdus214
autor
3. máj 2017

@kacenka2803 plánujeme ísť do heliosu v Martine tak tam nám zistia jeho spermiogram ... keď som len tak citavala diskusie tu tak som si vravela ake su niektoré baby no ani neviem ako to povedať a teraz som tu ja a pripadal si ako tupka.. nevedela som teda vobec rozoznať normálnu menštruáciu .

kacenka2803
3. máj 2017

@magdus214 netráp sa mi keď sme boli na inseminacii neskôr na umelom tak som bola zmetena či je to len spinenie či už menštruácia človek veľmi túži otehotnieť zažiť ten pocit ... Myslím si že vám pomôžu aj nám tam pomohli dr Krajkovic a spol

magdus214
autor
4. máj 2017

@kacenka2803 dakujem za povzbudenie 🙂

kacenka2803
4. máj 2017

@magdus214 neboj nič ono sa to podarí držím palce