Jamka v prsníku

macko1911
16. mar 2021

Ahojte, chcem sa spytat či ste niektora nemali jamku,alebo taku vcucnutu kozu v prsniku a bolo to ok,ze to nebola rakovina? Mam to uz viacej rokov,nikdy som tomu nevenovala pozornost,ze by to mohlo byt nieco vazne... ku gynekologovi som nechodila,ked mi nic nebolo,tak som ani na sono dost rokov nebola (neukrizujte ma),viem ze som to nemala zanedbavat 😒
No a precitala som si viac tyzdnov dozadu,ze to moze byt aj priznak rakoviny a od vtedy citim sem tam take pichanie pod pazuchou,no bojim sa ist doktorovi,ci to ozaj nebudem mat tu rakovinu,mam z toho veliky strach,nakolko sa pokusame aj o babatko 😒

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macko1911
autor
16. mar 2021

@viestta nie,jasne ze si nemyslim ze sa to samo vyriesi,len som chcela vediet ci nema nahodou niektora s tym skusenost,ci to nemoze byt aj nieco ine nakolko to tam mam uz viacej rokov,v podstate ja ani neviem presne kolko to tam mam,lebo som sa nikdy tak nekontrolovala,iba som si to raz vsimla a nikdy tomu nevenovala pozornost,kedze hrcka tam nebola ziadna

katkabg
16. mar 2021

@macko1911 nemaluj hned certa na stenu....moze to byt aj nemusi....a podla pokial to mas niekolko rokov tak hadam uz by sa to dajako prejavilo

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macko1911
autor
16. mar 2021

@viestta ked ja mam strach ze potom uz to babo nikdy nebude 😥 sme to odkladali,az sa bojim,ze to zle dopadne,zacinam to psychycky nedavat ked som sama,nakolko nikto ani len nevie,ze mi nieco moze byt

11mirka22
16. mar 2021

@macko1911 nemas rakovinu. A keď zájdeš na vyšetrenie, potvrdia ti to.... Alebo sa doma psychicky odpúšťaj....

ljzozv
17. mar 2021

My tu nemáme RTG a ani vešteckú guľu, aby sme vedeli čo máš alebo nemáš. Žiadne príbehy iných ti nepomôžu, len smer gynekológia a usg prsníkov. Prestaň maľovať čerta na stenu a začni to riešiť. Nič iné sa poradiť nedá. 🤷‍♀️

macko1911
autor
17. mar 2021

@ljzozv ja som len chcela vediet,ci niektora nema s tym skusenost,ci to nemala a nemala s tym nic vazne,len tolko som chcela vediet

petulka2021
17. mar 2021

Ja som mala fibroadenom a ani som nevedela že to mám. Chod ku gynekologičke nech ti dá výmenný lístok na sono prsníkov a lekár zhodnotí🙂

mattkapd
17. mar 2021

Vždy keď si niečo nájdem a pogooglim vždy mi ten príznak súhlasí aj s rakovinou.. Prestala som sa toľko pozorovať.. Chodím pravidelne na preventivky.. Keď ma niečo boli idem k lekárovi keď nie tak mu tu drobnosť spomeniem až v čase preventivky.. Ono môžeš to mat niečo vážne a môže to byť aj nejaká banalita.. Ak si dlhšie nebola na preventivke tak teraz je čas

macko1911
autor
17. mar 2021

Na preventivke som bola pred mesiacom,nakolko sa nam za chvilku uz rok nedari o babatko,ale robil mi iba cytologiu kde mi vyslo pozit. Na ureoplazmu,tak som teraz dokoncila s antibiotika a vtedy povedal ze sa mam za mesiac-dva objednat este na prsia,no ja sa toho neskutocne bojim co mi povie 🙈 na nervy som z toho

ljzozv
17. mar 2021

@macko1911 ja som to v žiadnom prípade nemyslela v zlom. Ale zbytočne tu budeš čítať rôzne príbehy. Tvoj môže byť jedinečný, lebo každý sme iný.
Preto skutočne iná rada nemôže byť ako tá, že máš ísť čo najskôr k lekárovi na usg.
Držím palce. A dovtedy negoogli a nezamýšľaj sa nad tým, len to prosím začni riešiť.

marytesss
17. mar 2021

@macko1911 ale kľud... aj tak ti nezostáva iné ako tam ísť. rakovinu podľa mňa určite nemáš. hlavne tam chod. nič nie je také zlé ako nevedomosť.

izrasa
22. aug 2024

Choď ku gynekológovi a on ťa vyšetrí
Keby som mala čo ty, tak by som nečakala a utekala by som

katkabg
22. aug 2024

@izrasa myslim ze uz bola pred 3 rokmy na vysetreni