Išli ste do prechodu v 35. rokoch?

lussy1234
28. sep 2022

Baby išla ste niektorá 35 do prechodu ako ste to zvladali

bucko555
28. sep 2022

@lussy1234 ahoj ja v 24

lussy1234
autor
28. sep 2022

@bucko555 to je podľa mňa moc skoro ja som chcela radu ako to lepšie zvládať a tak úplne som vyriadena

bucko555
28. sep 2022

@lussy1234 píšem ip

elizita
28. sep 2022

@lussy1234 ahoj,máš to potvrdené že je to prechod? Moja babka od 35 prestala menstruovat. Ja mám otrasné stavy,teraz skúšam antiku či mi to skludni hormóny. Gynda mi nechce žiadne vyšetrenie spraviť,že som mladá na prechod,hoci už sa skorší v rodine vyskytol.

lussy1234
autor
28. sep 2022

@elizita ahoj áno je to niečo hrozne hlava má bolievale to len chvíľku a večere sú najhoršie také navali až strach unavená som nemám chuť ani na sex podráždená som a ani také výtoky také nemávam už a také slabulike zavrate ale tie navali hrôza dokonca sa mi stalo že také horko búšilo mi srdco a závrat hneď som sa na to zobudila

elizita
28. sep 2022

@lussy1234 a gynda ti robila nejake vysetrenie? lebo toto moze sposobovat aj stitna

lussy1234
autor
28. sep 2022

@elizita štítnu mám ok

luccija
28. sep 2022

@lussy1234 to moze byt aj uzkost.Menzes mas este pravidelny?moze to byt len nejaka horm.nerovnovaha.Nech Ti spravi horm.profil a budes vediet na com si.Ale mozne je vsetko cele to moze trvat aj 10 r mi povedal gynekolog🤣

luccija
28. sep 2022

@elizita oni maju vsetci len reci...ja som sa nahnevala a dala si spravit na vl.ziadost v laboratoriu profil je dobry, ale samozrejme, ze uz druha polka cyklu znizena.Tak, ale mam 45 r a problemy s menzesom rok kratky, dlhy, silny v noci sa velmi potim..este to nie menopauza, ale uz sa nieco deje.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy1234
autor
28. sep 2022

@stvura ja viem že to je skoro poznám od nás dediny a ona išla 36-37 do prechodu

lussy1234
autor
28. sep 2022

@luccija práveže ja som mala slabšiu ktorá sa mi stále Slávka a teraz nic

lussy1234
autor
28. sep 2022

@lussy1234 slabla

luccija
28. sep 2022

@stvura nie, je.Moja kamaratka chcela druhe dieta a v 37 jej doktor povedal, ze je v menopauze.Dalsia v 40 tke.Je to uplne individualne kazdy sa rodi s inym poctom vajicok.Moja teta isla do menopauzy v 58 r a ma 3 deti zije na opacnom kontinente este sme sa smiali, ze dobre podnebie a zivotny styl jej dopomohol k dlhej plodnosti.
@lussy1234 ak nemas menzes chod k lekarke na testy.Mne povedal lekar, ze coraz mladsie rocniky idu do menopauzy, ze to co volakedy okolo 50-52 r teraz omnoho skor.Mna sa hned pytal ako to mala mama a babka

lulupulu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bucko555
28. sep 2022

@lulupulu čo bo to určitú .....nemohla som otehotnieť zistili mi predčasnú menopauzu a už 6 rokov som nemala kramu čomu sa čudujes aj toto sa deje a neprajem to nikomu keďže ja už dieťa mať nemôžem

miskafilipkovab
28. sep 2022

@bucko555 si silna, ja by som sa v takom veku nevedela zmieriť. Ale ako sa vraví clok si zvykne aj na smrť ❤️🙏

bucko555
28. sep 2022

@miskafilipkovab tak bolo to ťažké zo začiatku a aj teraz mi je ľúto že neviem mať už ďalšie dieťa ale čo narobím taký je život musím s tým už len žiť .....

hlubik
28. sep 2022
lulupulu
28. sep 2022

@bucko555 ale to by si bola asi fakt jedna z mála na svete, robila si si aj iné vyšetrenia? Len tak som prešla net a hneď mi vyhodilo ze to môže znamenať aj iné problemy

bucko555
28. sep 2022

@lulupulu bola na hormonálnou vysetri kde mi to bolo potvrdené takže to nemám že som si to vymyslela ale mám to na papieri od viacerých lekárov rýchlo som musela podstúpiť umelé oplodnenie kým som mala ešte nejaké vajíčka aby som vlastne mala aspoň jedno dieťa.....

janulla1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mila06
28. sep 2022

@lussy1234 ja by som na tvojom mieste mozno zmenila lekarku,ved ti musi urobit dake vysetrenia, atd

galioska
28. sep 2022

@lussy1234 to nemusi byt prechod, skor stres

miskafilipkovab
28. sep 2022

@bucko555 uz ďalšie,? čiže mala si este to šťastie zazit svoje dieťa? Ja mam akurat 25 a mam dve ale do buducna chcem aspon dve ešte. No neviem si predstavit ze by som bola v tvojej situácii. Obdivujme ale zároveň lutujem. Oo zas idem rozmýšľať zvyšok vecera o hodnotách v živote

bucko555
28. sep 2022

@miskafilipkovab ešte som mala nejaké vajíčka ktoré rýchlo opodnili aby som mala aspoň jedno dieťa .....mala som tam aj dva potraty až nakoniec sa mi podarila dcérka má 6 rokov teraz nastúpila do prvej triedy

miskafilipkovab
28. sep 2022

@bucko555 jooj a nerozmyslala si skúsiť vtedy dake zamrazit!? Ci to uz bolo len o šťastí ze sa aspon dcerka podarila. Ale zas, aspon bude mat toooooooolko lasky od rodicov koooolko by asi možno dvaja nemali ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

bucko555
28. sep 2022

@miskafilipkovab mrazili sme ale neboli po rozmrazené života schopné tak som rada že mám aspoň dcérku

miskafilipkovab
28. sep 2022

@bucko555 no tak davajte na 300 percent vsetko dcérke. Musi byt bozehnana. Vôbec vela ludi nemôže mat ani jedno dieta tak dakovat bohu ze aspon dcerka je zdravá 🙏🙂

kakawah
28. sep 2022

@bucko555 v tomto veku mi to pride nonsense. Predčasná menopauza 35+ ok, ale ty môžeš mať psychické+ hormonálne problémy, všetko treba preveriť až Dr. môže povedať či ide o menopauzu. Lebo menopauza sa počíta keď už rok nemáš kramy a Dr .urobi horm.profil.Tiez som v tvojom veku nemala kramy aj rok, kým som nepochodil všetky možné vyšetrenia. Potenie môže byť od štítnej, cukrovky, stres,... Teraz mam skoro 50 a ešte stále nemám menopauzu, ale Perimenopauzu už ano.