Intímny problém s utieraním po toalete

9. jan 2020

Ahojte, v poslednej dobe sa mi deje taka nepríjemna vec....Vždy po toalete mi na pyskoch ostanú kúsky toaleťáku 🙈 Proste take šulky čo dalšim utieranim nechcu zist dole len vlhčenou utierkou....Neviem čo sa to deje lebo nikdy predtym sa mi take niečo nedialo...A je mi trapne ist s tyn na gyndu,,,

bona
9. jan 2020

Možno by bolo fajn skúsiť kúpiť kvalitnejší toaletný papier?🙄🙈🤷🏻‍♀️

limetka69
9. jan 2020

predstavila som si vyraz mojho gynekologa, kebyže mu toto poviem, to by bolo fakt trápne, na vine je hajzlák, stačí ho vymeniť

stanulienkat
9. jan 2020

Prazdniny?????

veronikaszabova
9. jan 2020

@stanulienkat uz skoncili 🙂

ladyblcha
9. jan 2020

@limetka69 rovno na kozu vybehnut a ukazat online aj tie sulky 🤣🤣

miriam1983
9. jan 2020

Ved sa utri jednym tahom,netreba ho zmolit na mieste. Zrejme ked prejdes,ta to zasvrbi a zmolenie ti sposobi ulavu,ale to treba riesit iny problem ako toaletny,tipujem to na kvasinky ci mykozu ;)

autor
9. jan 2020

@bona Stale pouzivam rovnaky takze vtom to nebude 🙂🙂
@stanulienkat co maju prazdniny stym spoločne ? Som dospela žena a myslim to važne,,,,
@limetka69 ved to aj ja zato urcite za nim nepojdem 🙂 a nie nieje to toaletak kedze aj predtym som pouzivala ten a nerobilo sa to....

@miriam1983 a nie nic ma nesvrbi normalne sa utriem...

limetka69
9. jan 2020

vyrobca papiera mohol mat nejake vadne kusy toaletneho, alebo zmenili kvalitu svojho vyrobky, proste skus kupit iny, 🙂

simca06022011
9. jan 2020

ako ze sa vobec strapnujes takouto blbostou, jasne ze je to toaletakom (ak su tie sulky z papiera samozrejme), nabuduce si kup iny.. a nie je to intimny a uz vobec nie zdravotny problem...

bona
9. jan 2020

Tak možno to teda nie je toaletak,ale začínajúci výtok,mykóza,ťažko povedať..🤷🏻‍♀️ Skús si urobiť výplach rosalginom,umývať sa len čistou vodou,používať bavlnené prádlo a uvidis,či sa niečo zmení..

pininka1
9. jan 2020

Mne sa to robí keď dorastajú chĺpky, to nemá nič spojené s toaletakom, ale s holenim spodných partii

stanulienkat
9. jan 2020

Takže ak nie sú prázdniny a si dospelá svojprávna žena, tým pádom je to veľmi smutné že takúto idiotinu rozoberás s inými dospelými ľuďmi. Keby si mala IQ pod 50 ,Tak tomu rozumiem, inak tomu nechápem.

23121974
9. jan 2020

@stanulienkat Takúto diskusiu založí len sliepka s IQ pod 50,alebo úchyl 🙊

mima1
9. jan 2020

@limetka69 dobry den pan gynekolog prisla som lebo sa mi robia take šulčeky kuknete nato? 🤪🤣🤣🤣😂😂