Intímny problém

oliv66
14. apr 2017

viem,ze ma tu maju niektori plne zuby, ktori vedia o mne, ale mala by som aj napriek tomu otazku. ms som dostala bezne ju mam 7 dni,teraz som mala dlhsie trosku,ze 8. nakoniec sa mi rozbehla. ja som len chcela ze mam taky hnedy pigmentovy flak na velkych pyskoch,ale neviem ci som ho uz mala alebo nie. a ze ci to je normalne. a ze aka je ta farba pyskoch (kedze mam take ruzovo hnede,)vtedy co som si tak citala po internete veci a no. a neviem ci som ich mala stale take alebo nie.
a este posledna otazka. ja som sa tak vlastne nikdy nesledovala az teraz. a otazkou je,ze zena ma aj bezne trosku taky vytok nie? neviem ci to nazvat vytok alebo ako.... viem ze hlupe veci sa pytam ja len sa teraz dokazem vystrsovat uz vselicim. ked som mala aj teraz ms tak by som mala sa asi skludnit co? vdaka.

lienkaviva
14. apr 2017
sardinka336
14. apr 2017

Pysky maju roznu farbu to si vygugli...pigmentove flaky su uplne normalna vec a vytok ma kazda zena aj mimo cyklus, taky priesvitny. Nehladaj problémy tam kde nie su, uzivaj si volno, sviatky a nerieš vaginu.

oliv66
autor
14. apr 2017

+mam pocit akoby som sa tam potila trosku? moze to byt zo stresu?

obsadenemeno
14. apr 2017

@oliv66 a ja mam pocit, ze by si mala ist na cerstvy vzduch....jeziskove huslicky..... 🙄

oliv66
autor
14. apr 2017

ja sa len normalne pytam, lebo ja som bola v klude aj vsetko teraz a som si vsimla tak pisem. ja len chcem vediet ci mozem byt v klude

obsadenemeno
14. apr 2017

@oliv66 ako si si "vsimla"???? Tam dole nevidis bezne....musela si sa tam kuknut nejako so zrkadlom alebo tak..... cize si si to len tak "nevsimla"........ vsimnut si mozes, ze rozkvitli stromy, ked sa prechadzas vonku, na cerstvom vzduchu....alebo si mozes vsimnut, ze ti dosiel toaletny papier.... je nacase prestat sa pozorovat, kazdu blbost a vlasok a vyrazku a bunku..... fakt. Uz si na smiech so svojimi otazkami. Radsej si "vsimni", ako blbo vyzeras, ked sa takto pytas. Takze zabudni na bradavky a pysky, zameraj sa na mozog.

oliv66
autor
14. apr 2017

viem aky je rozdiel vsimnut si nieco a pozorovat.pardon za zle vyjadrenie. proste som sa len vystrasila no tak pardon. ja viem ze je moja chyba ze som si pocitala veci po internete a pod. ale tak za opytanie ma nikto nezabije. ja len som chcela ze ak som mala ms aj tento mesiac ci sa mozem ukludnit uz

zuzana203
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
14. apr 2017

to sa riadne pozoruješ keď si obzeráš svoje pysky....Niekto asi ozaj nemá čo na robote. A prečo sa tak veľmi pozoruješ z akého dôvodu????

obsadenemeno
14. apr 2017

@oliv66 no mozno si si zapotrosila hnedu farbicku do gati a teplom tela sa roztopila a urobila ti flak na pyskoch..... 😨

malymyis
14. apr 2017

Tak teraz som sa kvalitne zasmiala 😂 Toto ani tie ostatné otazky snaď nemyslíš vážne 😀😀

dankabodvanka
14. apr 2017

@oliv66 A psychiater čo na teba vraví ? Lieky berieš pravidelne, či zase si vynechala ?😝

rebellefleur
14. apr 2017

Toto je konečná 😂😂

glorikarebeka
14. apr 2017

@oliv66 darmo,nemas konkurenciu na MK,uz len fotka tej vaginy tu chyba😂

sykorkauhliarka
14. apr 2017

opytaj sa svojho frajera ci si ich mala predtym take .:D

bona69
14. apr 2017

Mne to pripada akoby to pisali pubertiaci, vymyslali uplne absurdne otazky a cakali co im kto napise aby sa potom z toho mohli rehotat😅

sunny8
14. apr 2017

Ja som na nete citala z coho mozu byt pretrvavajuce bolesti hlavy a z toho vsetkeho mi vysla jasna diagnoza- rakovina mozgu. Tak som sa zabavila aspon 😂😂😂 na nete by som uz nicomu neverila ludia popisu bludy. Zajdi k dr. Tak o jeden den naviac ms nic neznamena aj ked optimalne podla mojej gyn by mala trvat tri dni ja ju zvyknem tych osem dni mat v pohode. Pokial nemeska alebo nie je prilis silna tak je to ok.

lucia11kob
16. júl 2024

@deti95060810 😅😅😅😅😅😅