Intímny balík - Medirex

17. máj 2022

Ahojte kocky, prosim bol niekto na tomto teste ? Ja som isla preventivne, 3 roky mavam problemy s imunitou, opakuju sa mi uroinfekcie, gynekologicke zapaly. Mala som 3 partnerov. Od druheho som chytila HPV, po rozchode som nikoho nemala az teraz som 2 r s novym priatelom. Po roku s tym novym sme sli obaja na testy. Vysledok som mala negativny. Avsak teraz mam noveho gynekologa, ktory riesi moje opakovane zapaly a spytal sa ma ci vieme toto vylucit. Ked som si vsak isla otvorit vysledok v medirexe na konte tam mam pri vysledkoch info: kontaktovat lekara. Na email mi zaslali vysledky a boli ok. Co to ma teda znamenat ? Preto sa pytam ci tu nie je niekto, kto to vie pozriet. Asi to bude len kvoli tomu, ze clovek moze ist asi skoro na test a vtedy je potrebne zopakovat. Ja som vsak bola skoro po roku a par mes vzahu. Dakujem za info lebo som sa vystresovala 🙈

zuzap33
17. máj 2022

Pise sa to ku vsetkym vysledkom. Robila som v Medirexe

autor
17. máj 2022

@zuzap33 uff dakujem za info, zlakla som sa ze som mala volat doktorovi alebo co…mozem sa opytat, preco su tam vo vysleeku nejake hodnoty ? Nerozumiem sa do toho, prepac ak blba otazka

zuzap33
17. máj 2022

Ved tam mas vysledok cize ake mas hodnoty a referencne intervaly. Ten vysledok ti ma vysvetlit dr. A uz si nelam zbytocne hlavu....

sima338
17. máj 2022

Dávala som si kedysi ako mladá baba robiť pred manželstvom, len teda niečo podobné, to s tým lekárom tam máš vždy, tiež som mala všetko negatívne, neznamená to hrozbu...okrem toho máš tam jasne všetko negatívne, ja som to všetko ukázala aj svojej gynekologičke, tiež mi len jasne potvrdila, že hodnotyy sú negatívne...tie testy sú spoľahlivé

autor
17. máj 2022

@sima338 dakujem, ukazem jej teda toto 🙂

malina70
7. júl 2022

Ahoj. Ja som tiež nedávno bola na testoch a v pacienskej zóne mi ukazovalo kontaktovať lekára... Tak som zavolala do Medirexu a tam mi povedali že pri týchto intímnych vyšetreniach to je tak vždy a že treba brať do úvahy co ti príde na mail. Mňa trocha znepokojuje či sú tie testy dostacne spoľahlivé nakoľko moja známa bola v inom centre a tam mala úplne iné výsledky. Tak som z toho trocha vystresovana