Inofolic pri meškajúcej menštruácii

lilivhm1
18. nov 2020

Dobrý deň žienky, neviem sa nikde dopátrať po odpovedi, resp ma hodí rovno na nejakú 78 stranu diskusie tak ak môžem otváram novú, možno niektoré tu nájdete odpovede tiež 😊
Otázka znie, začali ste niektora užívať inofolic už pri meskajucej ms? Momentálne mi MS mešká už 45 deň, gyn. zistil PCO a odporučil INOFOLIC 2x denne. Chcela som sa teda opýtať či niektorá z vás na tom bola podobne a dopomohol jej inofolic k tomu aby znova nabehla MS a teda či aj mi viete povedať ako dlho ste ho užívali kým sa vôbec dostavila MS. Čítala som veľa o tom ako po mesiaci/dvoch ženy otehotneli, avšak nepíšu či menštruáciu mali pri začatí užívania pravidelnú, alebo aspoň sem tam prišla.. za odpovede veľmi pekne ďakujem 😊

karhu
18. nov 2020

ja som nemala ziadnu, po inofolicu nabehla pravidelna, no bez ovulacie

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abcmajacba
15. dec 2020

@karhu 😲 jak že bez ovulácie? To sa ti podarilo otehotnieť potom nejako? Radšej to nemám užívať? ... 🤔

karhu
15. dec 2020

@abcmajacba uzivaj to v klude, ja som bola bez ovulacie s nim aj bez neho, inofolic s tym nic nemal, minimalne doplnis kyselinu listovu

abcmajacba
15. dec 2020

@karhu aha, ďakujem. A to sa aj nejako prejavovalo že si bola bez? To potom ani menštruácia nie je či ako?

karhu
15. dec 2020

@abcmajacba 2x rocne😀

abcmajacba
15. dec 2020

@karhu aha tak to až tak nevadí 😁 teda pokiaľ je v pláne bábätko a keď nie je tak by to mohlo byť aj viac krát 😁