Inofolic

manucao
10. dec 2013

Ahojte. Otvaram diskusiu Inofolic. Beriem ho tyzden a verim, ze mi pomoze tak ako pomohol nastavajúcim mamickam. Viem, ze je nas vela kt. ho uzivame a urcite sa nam to podari. Ja ho beriem dvakrat do dna. Minuly tyzden v pondelok som bola n HSG. Vajcovody mam ciste, priechodne, s manzelom sme zdravi tak primar mi odporucil Inofolic a aj moj zensky. Tak som kupila rovno dve balenia. Dnes som 13 DC a cca tri dni ma kvalitne picha do vajecnikov. Snazilkujeme kazdy druhy den...nie z povinnosti..to by som nemohla...to nam akosi nejde sa milovat planovane. Mrchu mam dostat presne na 24.12 a ja tajne dufam, ze nepride...Ved budu Vianoce.cač priani, zelani, lasky a radosti...Tak na nas vsetky snazilky...

nikus20
10. dec 2013

@manucao ja som ju brala tento mesiac ale len 10dni vďaka nej som mala tplko plodného hlienu ako nikdy :O tak dúfam zenepride mne má prist 1
20.12.tak dúfam stebou zenamto pomohlo ka som.po ovu už 5dni 🙂))

nely459
10. dec 2013

ja ho beriem od minuleho mesiaca tiez dva krat denne ale este sa nesnazime, mozno az na vianoce 🙂 a tiez ma dost pichalo vo vajecnikoch ked som ho zacala brat 🙂

empathia
10. dec 2013

ja tiez som mala v strede cyklu ovulacne bolesti 🙂 a to som ho brala 10 dni, teraz pokracujem beriem ho 40den tak som zvedava 🙂

manucao
autor
10. dec 2013

@nikus20 juuuj to fakt..no ja som pocitila mokre gatky v nedelu, vcera zo mna islo take ako mlieko a cely den pocitujem pichanie do vajecnikov..je to taka podava bolest..ze ked ma pichol, tak ma az vystrelo v praci pri stole...Snazilkovali sme hned v den ked ma pustili z nemocnice po prefuku, zajtra som vlastne 14DC a neviem ci ovu prebieha teraz, alebo kedy...ci tie priznaky su to, ze uz pride o den ovulacia...Ja veirm, ze sa nam to podari.

manucao
autor
10. dec 2013

@nely459
@empathia tie ovulacne bolesti je to pichanie ze...a vlastne treba skusat v ten den ked picha do vajecnikov, alebo dva dni pred a dva dni po? vraj spermie vydzria v tele zeny aj 48 hod. ked je ovulacia...

empathia
10. dec 2013

@manucao no ked su najvacsie bolesti tak den po nic 🙂 a vraj 2-3dni spermie preziju, mne lekar odporučal sa ľúbiť každé 3 dni 🙂

mimka11111
10. dec 2013

@manucao ahoj,tak najprv...mám obavu,že ti tému zamknú, nakolko ich tu je o inofoliku neúrekom......inofolik beriem tretí mesiac, ale denne len jeden sáčok.....ja mávam až 35dňové cykly a tiež nie je najlacnejší ☹ a zatial bez výsledku ☹

empathia
10. dec 2013

@mimka11111 mne ho lekar odporucal 2x denne, a od januara ideme na clostylbegyt a duphaston...

manucao
autor
10. dec 2013

@empathia takze ak som mala najvacsie bolesti vcera tak dnes nam je uz neskro snazilkovat? my sme isli v sobotu a v nedelu rano som mala mlliecny hlien a poobede pichani a vcera uz dost silne a mokre gatky..dnes citim bolest, a som nafuknuta, ale menej ako vcera.....kurnik..tak co asi sme to presvihli..ale ved spermie preziju..tak mozno tie zo soboty zabojovali a dosli do ciela.. 😀 😀 😀

manucao
autor
10. dec 2013

@mimka11111 tak snad ju nezamkne...ja som hladala na MK nejake temy ohladom toho a prave som nenasla nic..co ma zaujalo...tak preto som to otvorila...

empathia
10. dec 2013

@manucao ano presne tak 🙂 nemerias si BT? tak to vyzera ze dnes sa musíte silnooo polúbiť 🙂

nely459
10. dec 2013

@manucao vydrzia aj viac hodin, ak su na to dobre podmienky...ze ovulacia je cca dva tri dni po silikonovom hliene..ale tak u kazdej to moze byt inak 🙂

manucao
autor
10. dec 2013

@empathia takze dnes je sanca este? ved ked som mala v nedelu hlien..to bol 11 DC a vlasne ta ovulacia pretrvava...minuly tyzden sme isli trirkat..hned po tom prefuku..a vcera sme chceli ist..ze sme v nedelu mali pauzu, ale muz akosi nevladal...a povula som, ze ked maja spolu orgazmus ze je to lepsie..svysuje to sance..tak neviem..my ho prezivame stale spolu naraz..

empathia
10. dec 2013

@manucao no super, ja verim ze sa vam to tento krat podari, dnes ti drahy kedy pride domov?

manucao
autor
10. dec 2013

@nely459 takze ak som mala hlien v nedelu a vcera som bola kvalitne mokra tak tie vajicka tam dnes este budu cakat na zdatnych rytierov ktori dobiju pevnost 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 kiez by som si s malou dusickou mohla na krasny Stedry vecer urobit testik a bol by pozitivny..alebo aspon duch...to mi presne vychadza 28 DC na stedry vecer...a inak verim, ze aj ten prefuk urobi svoje..moja mamka 4 roky po svadbe sa snazili a stale nic..kopu injekcii, vystreni a nakoniec jej doktor povedal, ze skusia prefuk a hned ostala tehotna..uz som sa uhniezdila a uz som tu takmer 34 rockov

nely459
10. dec 2013

@manucao no dufajme, ze este su tam 🙂 dnes mas sucho?

manucao
autor
10. dec 2013

@empathia moj drahy je doma dnes...ma volno..vcera sme aj isli a nakoniec urobila som sa len ja a on proste no neslo to..on stale tvrdi, ze neveri ze chlap moze ist kazdy den..ze je to vela..tak mi sa milujeme tak od 2-4 krat tyzdnne..ako kedy tyzden vyjde..ci ma nocnu, alebo ma viac smien za sebou je vycerpany..my sme len v lete dokoncili dom, taze mame za sebou aj dost tazky rok..za necely rok sme kupili a cely na novo prerobili dom..takze fofry sme mali neurekom..

empathia
10. dec 2013

@manucao no tak ked prides domov tak sup sup 🙂

manucao
autor
10. dec 2013

@nely459 ani nie..rano som vstala a vysla zo mna tekutina..v noci som isla spat kvallitne mokra..ale to zaspal aj moj drahy..co uz..skoda...a mam pobolievanie v podbrusku..dnes mam 13 DC a mam cyklus 28 dni.
Tak snad ak nie ten mesiac, ta o mesiac..uz ten inofolic aj zaucinkuje..ved ho beriem len tyzden
a inak ten prefuk cize HSG je dost bolestive ,ale ked som na tom stole lezala verila som a verim, ze to stalo za to

manucao
autor
10. dec 2013

@empathia no robim do 15:30 a utekam do mesta kupit darceky a potom utekam domov a ak sa manzel nepoucil s dcerou, tak nastupujem ja..potom zoberieme z kotolne steniatko kt. mame od soboty a bude cca 20:30 a aj dcera aj steniatko zaspi a my mozme snazilkovat...
ale ja mam pocit, ze uz dlho presvihneme plodne dni..my ako blazni vtedy zaspime..no vlastne skor on

empathia
10. dec 2013

@manucao ja na tvojommieste bysom dnes kaslala na darceky 😉

nely459
10. dec 2013

@manucao no tak sup na to s drahym vecer :D

manucao
autor
10. dec 2013

@nely459
@empathia ale my ani nemame velmi kde pokial dcera je doma..ma 7 rokov..a mame jedno podlazny dom..ved ci to bude o 16stej alebo o 21 to vadi?

nely459
10. dec 2013

@manucao tak v takychto pripadoch mozu rozhodovat hodiny vies 🙂

manucao
autor
10. dec 2013

@nely459 to fakt...takze je potom lepsi skusat pred ovulkou aby to vajicko este bolo oplodnene...ja mam pocit ze my stale sa milujeme mimo plodnych dni..
bud ma nocnu alebo nemame chut

nely459
10. dec 2013

@manucao no pred ovulkou by sa malo..lebo ovulacia je len par hodin..a to aj dost trva kym tie spermiu pridu tam kam maju..nepohybuju sa nejak rychlo 🙂 chapes 🙂

manucao
autor
10. dec 2013

@nely459 takze kedy vlastne prebieha ta ovulka? ked je to pichanie?? takze ten mesiac nic..teraz ma tak silno pichylo do laveho vajecnika...fuuha

nely459
10. dec 2013

@manucao u kazdeho sa to prejavuje inak 🙂 musis sa odsledovat..najistejsie je to cez bazalnu teplotu alebo sono...ale ja nepraktizujem ani jedno z toho 🙂

manucao
autor
10. dec 2013

@nely459 ja to nebudem tiez praktizovat...sme obaja zdravi, beriem inofolic a milujemesa fakt kedy mame chut...vcera to zial neslo..nechapala som preco, lebo v sobotu sme isli naposledy, ale co som mala robit..ked sa mu nedarilo..

manucao
autor
10. dec 2013

@nely459 ono sa to mohlo podarit aj v sobotu...bolo tam optimalne prostredie ze spermie prezili...tera mam take tlaky dole ak keby som mala plny mocovy mechur..