Injekcie Immodin

denisahlavkova
1. máj 2016

Ahojte, ate niektora skusenost s tymito injekciami?

denisahlavkova
autor
1. máj 2016

*mate

hyta
3. máj 2016

Ja mám skúsenosť, dostávala som ich už v minulosti a dostávam i teraz. Čo potrebuješ vedieť?

denisahlavkova
autor
3. máj 2016

@hyta som chcela vediet ci zaberaju. Ja som zatial dostala len prvu, este by som ich mala zopar dostat.

st2
31. mar 2017

@denisahlavkova
@hyta kocky citam ze máte skúsenosti s injekciami, ja som vcera ráno zobrala prvú a mali ste aj vy reakciu nejakú na to, ja mam miesto zapálene a boli ma to stale ze ci je to om

buba08
31. mar 2017

@st2 ja som ich užívala pred pár rokmi a teda takúto reakciu som nemala nikdy, podľa mna to nie je ok, inak pri pichani ma to vždy strasne bolelo

buba08
31. mar 2017

@st2 tebe ich pichajú do predlaktia? mne pichali do ramena, ale este pár hodin po ma bolelo cele rameno

st2
31. mar 2017

@buba08 aj mna to dost bolelo pri pichani ale tak vydržala som no a teraz je to uz viac ako 24 hodín po a vyzerať to takto a boli veru
a ano do predlaktia mi to pichli

buba08
31. mar 2017

@st2 podľa mna to je alergicka reakcia, asi by to mal vidieť alergolog

hyta
31. mar 2017

@st2 Ja som ich brala dlho, pri pichaní ma ruka bolela, no začervenané to nikdy nebolo.Vyzerá to na alergickú reakciu, choď s tým určite k lekárovi.No nečakaj do pondelka, držím palce.

st2
1. apr 2017

@hyta
@buba08 tak mam to dnes uz menšie tak snáď to bude ok, veď fotku ukážem potom doktorke co povie na to

st2
1. apr 2017
hyta
1. apr 2017

@st2 Ale určite to lekárke ukáž.🙂

buba08
1. apr 2017

@st2 mne sa to nepaci, podľa mna to je alergicka reakcia

st2
6. apr 2017

@buba08
@hyta kocky tak info bola som
dnes na ďalšej injekcii, tak ze ano je to reakcia, možno ze mi ro aj rychlo pichli a ze teda vyskusame do druhej ruky aká bude reakcia tak dnes mi pichala úplne pomaličky a úplne slabo to bolelo paradicka cez den to bolo
v poho a teraz navecer to uz začína bolieť i ked menej ako minule ale zase konto začína červenať aj ked tuším slabšie ako minule

st2
6. apr 2017

fotené teraz večer pod osvetlením, uvidím ake to bude zajtra

buba08
6. apr 2017

@st2 no znovu je to dost cervene, sice menej ako minule, ale to je zase alergicka reakcia :/

hyta
6. apr 2017

@st2 Určite to máš opäť alergickú reakciu. Inak mi lekár vravel, že tieto injekcie sa musia pichať pomaly, u mňa to trvalo snáď 10 minút a nechcel ma pustiť ešte 15 minút z ambulancie, stále sa pýtal či sa necítim zle. Zajtra to choď ukázať.

matabah
9. jún 2017

ahojte, ano mne ju dnes pichla dost rychlo a potom som im tam odpadla..
beriem ich uz si pol roka koli mykozam, ktore som mala od zaciatku tehu do nedavna.. maly ma uz 1,5 roka..

inka04
7. júl 2017

Ja som zobrala 4 davky z planovanych 10-tich a po kazdej z nich sa mi do 6 hodin spustili krvave hnacky (aj 10 stolic denne). Po 4-tej davke som to prestala uzivat.

hyta
7. júl 2017

@matabah Ja som ich brala kvôli zníženej imunite a častým mykózam.Na tie mi to teda ozaj pomohlo, no imunita je stále rovnako na figu podľa laboratórnych vyšetrení.

sjuzn88
18. aug 2017

ahojte.mam brat autovakcinu kvoli ecoli a doporucili mi brat tieto injekcie..polepsilo sa niekomu z vas vdaka tejto kombinacii?dakujem 😊

slniecko527
2. okt 2017

@matabah tebe to pichali aj v čase tehotenstva?

matabah
15. feb 2018

@slniecko527 ahoj, prepac, dlhsie som tu nebola...
nie pocas tehu nie... az potom, ked bolo po... a nevedela si na gynde zas dat rady so mnou... akoze mavala som aj 3 tyzdne mykozu a tyzden menzes... hroza, nikomu neprajem...
myslim si trosku, ze je to sposobene aj telieskom, ktore mi zaviedla po 6 nedeli... ostatni dr tvrdia, ze moze byt... len gynekologicka tvrdi, ze urcite nie....
terAz mavam uz len pred menzesom... ale cipky vkladacie mne uz nepomahaju, len Femgin vtedy... aspon nieco😱

matabah
15. feb 2018

@hyta
prosim Ta, a tie imunologicke vysetrenia ako presne prebiehaju?
mne robila testy na zaciatku na alergiu a to bolo vsetko... nasadila tieto inekcie a bolo..

hyta
15. feb 2018

@matabah Mne lekár bral krv a z hodnôt krvi zistil, že nemám údajne takmer žiadnu imunitu.Neskôr mi robil i testy na alergiu.

matabah
15. feb 2018

@hyta ok dakujem, pojdem tam a povypravam sa s dr.. odkedy som odpadla, bola som len na 1 injekciu, mam z toho strach, sice to nic nebolo..asi budem muset v nich pokracovat.. v sobotu mi zostala vonku zima a to stacilo na to, ze zas mykoza ako slak..:(

hyta
15. feb 2018

@matabah Uf, tie mykózy sú veľmi nepríjemné.Injekcie je potrebné brať dlhší čas. Tiež sa chystám ku alergológovi,lebo sa teraz na mňa lepia choroby, už 3 týždne sa dostávam z chrípky, kedy som mala vysoké horúčky a odpadávala.

matabah
15. feb 2018

@hyta ved brala som cca rok, ale asi este treba:(

matabah
15. feb 2018

@matabah a drahe su ako slak..

hyta
15. feb 2018

@matabah Mne vravel lekár, že tá liečba sa dá po pár mesiacoch zasa opakovať, ak je to treba.