Iná varianta Norerhisteronu bez predpisu

teri555t
4. aug 2021

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či by ste mi nevedeli poradiť. Za pár dní idem s priateľom na dovolenku a na vtedy mi vychádzajú MS. Chcela som si ich posunúť s Norerhisteron, ale zistila som, že už žiaden nemám a môj gynekológ je zhodou náhod na dovolenke. Ale mám doma Vexyu, len som ju dosť dlho nepoužívala a že či by som si ju mohla dať teraz a zabrala by mi. Ďakujem za rady☺😇

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teri555t
autor
4. aug 2021

@hazelgracegus ďakujem za odpoveď. Volala som, len to je primitív a nechce mi to predpísať, že až po prehliadke, ale termín mi dáva až po dovolenke. Čiže tam to moc nemá zmysel🤷🏻‍♀️

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
4. aug 2021

@teri555t chod k nejakému inému a zaplať si termín ako samoplatca

teri555t
autor
4. aug 2021

@hazelgracegus nie, lebo už som raz tak súrne potrebovala, a akurát zastupoval henten, no čakala som tam asi hodinu, kým sa sestrička uráčila otvoriť dvere a hneď ma otočila, že keď nemám termín, tak nech tam ani nechodím

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teri555t
autor
4. aug 2021

@luccija no asi musím skúsiť tak, len musím ísť do iného mesta, keďže auto nemám a priateľ príde až deň pred dovolenkou ku mne domov, čiže nejako musím poriešiť. Ale ďakujem za rady baby @hazelgracegus

janinah
4. aug 2021

@teri555t nie je primitiv takého zodpovedného dr.by som brala okamžite...ty si sa mohla skôr spamätát ako pár dní pred dovolenkou

teri555t
autor
4. aug 2021

@janinah tak pardón velice sa ospravedlňujem. Ale ty toho doktora nepoznáš ani, moji známy áno a vieme, aký je, aký má prístup, čiže prosím ak sa ti nepáči ako som ho označila, tak to je tvoja vec, nie moja. Ďakujem.