Ide o zápal mechúra alebo o gynekologický problém?

luciferka93
20. okt 2023

Ahojte, chcem sa iba spýtať ci mi nahodou nebudete vedieť poradiť, mozno sa s tym niekto stretol.... V pondelok sme mali s mužom sex nechraneny kedze sa snažíme o babo, utorok prebehla ovulacia a stredu som dostala zapal mocovych ciest... Nasadili mi atb, caje atd... Dnes mi pise doktorka ze moč bol v poriadku, takze ani nwm ci som mala daky zapal teda... Nedovolala som sa im... Dnes poobede mi zacali bolesti bodbruska a krížov na lavej strane.a nie stale len taka bodava bolest miestami.. Teraz som zmetena lebo neviem ci to ma suvis s tym zapalom mocovych ciest alebo je to skor nieco gynekologicke...Tehotenstvu nepripisujem je este velmi skoro ☺️

deny9943
20. okt 2023

@luciferka93 u mňa sa napr. takými príznakmi začína vždy mykóza.... začervenanie, pálenie pri močení, neskôr bolesť krížov, podbruška a po niekoľkých dňoch sa pomaly objavuje výtok....

alexandra1995
20. okt 2023

Ahoj, tak napíšem ti moju skúsenosť. Dookola opakujúce sa ,,zápaly" pálenie pri močení, bolesť mechúra, krížov, chrbta. Moc na batérie a zápal vždy negatívny ale v moči vždy prítomná krv a bielkoviny. V priebehu 4 mesiacov 4 antibiotiká ... Nakoniec to bol obličkovy kameň ktorý som vyčurkala a teraz mám chvála Bohu pokoj.

luciferka93
autor
20. okt 2023

@deny9943 napadlo ma veru ze ci z tych atb nezacina aj mykoza lebo to mavam niekedy, tak dufam ze nie, jedna oštara za druhou 🙈

luciferka93
autor
20. okt 2023

@alexandra1995 kokos to by mi nenapadlo veru. Tiež som mala stredu u dr iba krv a bielkoviny a pritom ten isty moc poslala na rozbor a ze vysledky v poriadku.... Tak som bola z toho taka ze kks moc v poriadku a antibiotika...a ako si prišla nato ze to bol oblickovy kamen? Ci iba tym ze si ho vycikala?

alexandra1995
21. okt 2023

@luciferka93 ja som to už raz mala v minulosti keď som mala asi 14 rokov. Vtedy nikto nechápal ako môžem mať v 14 rokoch kameň. Nakoniec sa prišlo na to, že som sa už narodila s pieskom v ladvinach. Niekto má proste genetickú predispoIciu k tvorbe kameňov. Teraz som to doktorke samozrejme hneď spomenula ale nikdy tomu nevenovala pozornosť. A čo je veľa to je veľa sama som sa objednala k urologovi a tomu to bolo jasné hneď po prvom sone. Úplne zbytočne do mňa páchali antibiotiká, ktoré nič nevyriešili. Čiže na kameň prišiel on keď robil sono.

luciferka93
autor
22. okt 2023

@alexandra1995 bože naše zdravitnictvo. Napchat liecikmi vyskusat vsetky mozne alternatívy.... Ale aspon ze ti prisiel na to on na sone. No neviem mne tie bolesti presli akosi, len mam taky vodovy vytok, tak neviem ci sa mi posunula ovulacia abo co to vlastne je 🙈 moje telo sa asi zblaznilo 🤣🤣