Hysterektómia a výsledky hystológie.

karablicova
17. mar 2020

dobrý večer kočky,chcem sa vás sýtať,že či niektorá z vás nemá skúsenosti z hysterektomiou a výsledkami z hystologie.Operovali ma v trnave a robili laparoskopickú hysterektomiu LAVH,vaječníky mi ponechali.Hysterektomia z dôvodu zlej hzstologii z konizácie.Po operácie všetko v poriadku,cítila som sa,akoby mi nič nerobili.Len výsledky z hystologii som mala až po vyše mesiac,dnes ked som volala o ne,tak tá sestričky mi povedala,že nemôže mi povedať výsledky do telefonu,že musím ísť tomu doktorovi,čo mi doporučil túto operáciu,čiže onkogynekolog,preto som sa strašne zlakla,že mám zle zasa výsledky,nemáte prosím vás neaký taký istý osud ako ja?budem vdačna za každú radu,dakujem

zuzu1994
17. mar 2020

@karablicova ahoj ziadna sestricka ti nepovie vysledky do telefonu aj ja som si vzdy isla po vysledky ked mi nieco robili

karablicova
autor
17. mar 2020

@zuzu1994 no ja som ju strašne prosila,že som psychicky už hotová,a som sa jej opýtala,že nech mi aspon povie či mam rakovinu a ona n´mi tak nenápadne povedala,že nie,tak neviem či je je to pravda,alebo ma chcela iba upokojiť

zuzu1994
17. mar 2020

@karablicova myslim ze v tomto by ti isto nikto neklamal keby ro bolo inak stale by trvala ze vsetko ti povie dr

karablicova
autor
17. mar 2020

@zuzu1994 ja už mám taký strašny strach s toho,v novembri konizácia koli zlej cyto,potom zlé výsledky z hystoogií z konizátu až karcinomm,takže vo februári mi brali maternicu koli tomu,tak preto už mi stoho až švitorí,že zas to bude zlé

majamat
18. mar 2020

@karablicova sestricka ti naozaj nemoze povedat vysledky a mnohi lekari nepovedia cez telefon. proste nikto nevidi, kto je na konci telefonu a takto sa mozu vysledky dostat do usi niekoho nepovolaneho. to je dovod, preco sa to nerobi. taketo situacie skutocne nastavali, cize je to vysoko rizikove akto cez telefon informovat.

lenvam
19. mar 2020

No neviem ja keď som mala zlé výsledky volala mi že mám prísť sa porozprávať zls Dr.a teraz po konizacii si mám na výsledky len zavolať 🤷

karablicova
autor
20. mar 2020

@lenvam dakujem už ich mam doma,kedže je karanténa,tak m ich sestrička dala

karablicova
autor
20. mar 2020

@majamat dakujem