Hygienické vložky bez parfumácie

alicka99
27. máj 2023

Ahojte, dievčatá a ženy, zaujíma ma, aké vložky používate, s akými máte dobré skúsenosti. Myslím slip vložky bez parfumácie, vzdušné, čo najviac prirodné. Potrebujem takmer stále. Okrem klasických, známych značiek, ktoré sú v každej reklame a každom obchode. Zatiaľ som našla cenovo dostupné "Masma" , idem vyskúšať..... ZN.: alws, ntrl, bll - časté problémy, pocit, že neboli dosť prievzdušné, nepríjemné potenie v lete, precitlivelosť na čokoľvek "umelé". Vďaka 🫠

domkakvet
27. máj 2023

@alicka99 ja v tych vlozkach ziadny rozdiel nevidim, iba tu parfumaciu, kupujem bez nej, lebo mi to pride umele a prehnane.

alicka99
autor
27. máj 2023

@domkakvet Ďakujem za odpoveď ! Mám sklon ku gyn. problémom, najradšej chodím "naholo", no nie vždy sa dá takto vetrať 😀 V práci sedím niekoľko hodín, mením ich niekoľkokrát denne, no aj tak mám dolu blbý pocit

marcellka32
27. máj 2023

Naturella

alicka99
autor
27. máj 2023

@marcellka32 tieto moje obľúbené spomínam ak vyššie a už mi robia zle 😪

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaju
27. máj 2023

@alicka99 z dm drogérie Jessa, bez parfumu, bez fólie

slavomira236
27. máj 2023

@alicka99 z kauflandu bevola

engel76
27. máj 2023

@alicka99 tieto always, no kedysi boli vzdusnejsie

alicka99
autor
27. máj 2023

@jabadabadu
@jabadabadu nie, nemám problém, nepoteším ťa 😊

alicka99
autor
27. máj 2023

@jabadabadu ry si zrejme nezmeníš ani spodné prádlo behom mesiaca. Je mi to ľúto

bluemoon24
28. máj 2023

@alicka99 babybabysoft.sk ma radu pro zeny, bez parfumace z bio bavlny, mam je rada. Ale cena je vyssi, nez za drogerkove podle me.

patus_2
28. máj 2023

@alicka99 pokiaľ chces jednorazové tak určite vyskúšať natracare vložky, v drogérii ich síce nezoženieš, ale sú prírodné bez parfumacii a z bio bavlny. A pre mňa úplne top, sú látkové vložky. Od kedy ich používam (už je to pár rokov) tak mi zmizli kvasinkové infekcie.

elzus
28. máj 2023

@alicka99 skús anionove vložky.

alicka99
autor
28. máj 2023

@bluemoon24 ďakujem, pozriem si to. 😉 Hľadala som tu najskôr staršie diskusie k téme, no konkrétne som nič nenašla okrem značiek z reklamy. Možno zle hľadám

tani777
28. máj 2023

@alicka99 nemam sice skusenost,vlozky neznasam,ale ak potrebujes menit viac x za den,vyskusala by som latkove 🙂

tykat
28. máj 2023

@alicka99 mozno mas slaby unik mocu. Nemoze to byt pricina ze musis casto menit? Staci par kvapiek a uz je to nepohodlne.
Ja roky rokuce pouzivam bella perfecta alebo v krajnom pripade ria. Ale neviem ci maju aj slipove vlozky.
Z tych co bezi reklama som mala neskutocne problemy, svrbenie, palenie, zapareniny. A pocas MS to bolo fakt neprijemne.
A v case ekobio boomu, po porode som mala latkove, aj slipove aj klasicke a tie boli super. Len sa mi to nechcelo dookola prat.

alicka99
autor
28. máj 2023

@tykat nie, nie je to inkontinencia to je vyslovene zvýšená produkcia hlienu z krčku v určitých fázach cyklu a prirodzeného sekrétu, mazania 😁... Na gyndu chodím, všetko je v poriadku, skrátka niektoré ženy to tak majú, potvrdené od odborníkov. Len ten pocit je niekedy nepríjemný

alicka99
autor
28. máj 2023

@tykat tiež uvažujem nad látkovými, v jednej diskusii to riešili, dokonca si jedna žienka sama šije takéto vložky. Tiež sa mi to asi nebude chcieť prať, no jednoduchšie ako meniť nohavičky (mimo domu) je meniť látkovú vložku

caroline_
28. máj 2023

@alicka99 ja uz roky pouzivam len anionove z dmky

zatulana22
14. aug 2024

Pred dvoma rr a to aj napriek nie sú moje deti majú všetko najlepšie k

zatulana22
14. aug 2024

Kyyysgtl na ľade a snehu a ľadu a snehu a ľadu a snehu a ľadu a