Hrudkovitý výtok a následne vodový výtok

rebecca789
6. nov 2021

Dobrý deň. Najprv som mala hrudkovity výtok a svrbenie, šla som ku gynekologovi a dal mi fungicidin a Fluomizin. Hrudky a svrbenie zmizlo. Liečba mi skončila nejak pár dní pred menzesom. Už mám týždeň po menzese a mám taký vodový výtok ako keby som sa pocikala ale svrbenie žiadne. Musím kvôli tomu aj vložky nosiť je toho hrozné veľa! Dala som si aj rosalgin a trochu to pomohlo....Ale neviem mala by som ešte počkať alebo ísť znova na gyndu? Takto veľa výtoku som ešte naozaj nemala. Ešte som sa dnes zobudila s ekzemami okolo očí a s kútikom. Ale trápi ma hlavne ten výtok naozaj neviem či to môže byť niečo vážne. Viete mi niečo poradiť? Ďakujem za každú radu.

janka_smile
6. nov 2021

@rebecca789 môže to byť mykóza. Ja by som asi zašla ku gynekológovi. Na kútiky odporúčam framikoin...😊

annnna18
6. nov 2021

Hlavne podpor imunitu. Kedze sa ti vyhodili kutiky si cela oslabena nasad vit. B,C z tej oslabenej imunity mozes mat problem aj tam dolu. Tie tabletky co si brala ti vyzabijali nie len zle bakterie alebo teda kvasinky ale aj tu dobru mikrofloru. Naasadia by som vaginalne probiotika. V lekarni dostat.

nevenka
7. nov 2021

@rebecca789 tyzden po menzese, to moze byt aj ovulacny vytok. Niekedy ho mozes mat aj viac, ak sa spoji este s nedoliecenou mykozou. To su niekedy naozaj pocity, ako keby si sa pocikala...

ateragram
7. nov 2021

@rebecca789 nasad si Gynophilus. Obnovi mikrofloru v posve. Su to tbl a vkladaju sa kazde 4 dni. Mozu sa pouzivat aj pocas menzesu. Mne velmi pomohli

luci_ba
7. nov 2021

@rebecca789 podla mna ten vytok čo mas teraz môže byť ovulačny. ak ta teda nič nepáli, nesvrbi. Aj ja tak som to pocitovala, niekedy som intimku nosila

rebecca789
autor
7. nov 2021

@annnna18 B a C beriem už dlhšiu dobu... A žiadna zmena. Dala som si na kutiky mastičku cez noc a veľmi to pomohlo. Ani nebolia ani niesu suché. Ako keby tam už len taký fľak ostal 🙂

rebecca789
autor
7. nov 2021

@nevenka no aj ja som si to myslela len mne hneď ten výtok začal po menzese. Preto som sa zľakla :/ a mám ho až doteraz..je to len trochu lepšie keď som si dala rosalgin.

rebecca789
autor
7. nov 2021

@ateragram ďakujem! Možno skúsim

rebecca789
autor
7. nov 2021

@luci_ba ďakujem možno máte pravdu 🙂