Hrozný PMS tento mesiac

17. jún 2024

Ženy pomoc , tento mesiac mam hrozný PMS , mávam to často ale dnes je to kalamita.. mam búšenie, stres , nervozitu a ešte aj návaly tepla krce v bruchu no cele zle ... ja neviem mam si niečo kúpiť v lekárni na ukludnenie alebo co ? Co vám pomáha prosím, zajtra mam byt a deťmi sama a ak mi bude tak ako dnes tak neviem ako budem fungovať. Inak problém nedávam som mega veselý človek pozitívna 😂 ale tieto PMS mam po porode druhého dieťaťa

dominikamacakova
17. jún 2024

Ktorý presne deň máš od začiatku ms?

domkakvet
17. jún 2024

Cecko, magnezium a cokoladu.

autor
17. jún 2024

@dominikamacakova MS akurát ešte nemám mam dostať za 2, 3 dní, ako kedy

autor
17. jún 2024

@domkakvet ďakujem idem dat 😂 lebo ma porazí

dominikamacakova
17. jún 2024

Prvý deň sa počíta prvý deň ms, takže teraz máš ktorý deň? 24-25?

autor
17. jún 2024

@dominikamacakova aha , neviem presne popravde keďže mi to dva tri dni lieta , raz tak , raz tak a nemám to veru ani zapísané. Zrejme by som mala začať presne to zapisovať lebo normálne si nepamätám presne deň

dominikamacakova
17. jún 2024

Mne keď je zle, alebo neviem čo so sebou, tak čítam túto knihu. A to je jedno či mám PMS, alebo ovuláciu. Každá fáza má svoje výhody aj nevýhody. Stačí počúvať svoje telo. Hlavne už nemám takéto výkyvy ako ty.

dominikamacakova
17. jún 2024

@autor fotky sú naopak, čiže text zdola hore

luccija
17. jún 2024

@dominikamacakova ja idem podľa toho ako hodinky🙂prvy týždeň, dva po menzese plná energie plánov, nič nie je nemozne a potom pomaly upadam energiou aj na duchu.Potom je týždeň nič nie je dobré, sebaľútosti.Momentalne som 2-3 dní do menzesu 😭
Autorka pupalkovy olej dlhodobo, magnézium a kľudne keď Ti je vnútorne zle, nervozita a máš liek na ukludnenie daj si mne povedala gynekologická, že ona si ho aj 3 dni dáva akú má tenziu.Ja mam nízky tlak a som otapena, ale občas si aspoň polovicu dám, keď už cítim, že mi mravcia pery a som nervozna
Ak nemáš tak skús Persen z lekárne, ale mg je fajn veľa a pravidelne🙂

dominikamacakova
17. jún 2024

@luccija tak ja upadám na duchu keď mám ovulačnú fázu lebo som slobodná a vtedy sa mi búria hormóny a páči sa mi aj škaredý sused... PMS mám rada lebo som kreatívny človek a vtedy mi pracuje kreativita na maximum...

nyphadora
17. jún 2024

@dominikamacakova ako sa vola ta kniha, si ju musim prečitať, čo so mnou robia hormony 🙈

dominikamacakova
17. jún 2024

@nyphadora cyklická žena 🙂

nyphadora
17. jún 2024

@dominikamacakova dakujem 🌸

autor
17. jún 2024

@dominikamacakova 🙂 jej ďakujem krásne určite si ju prečítam. Vážim si to 🙏
... zle mi je tak ze nemôžem ani zaspať nechápem čo sa mi robí a to ešte som to až takéto hrozne nemala toto u prevýšilo všetky moje stavy

katkajurcova
18. jún 2024

@nyphadora no a co dokazu tehotenske hormony....to je cista pohroma tie ma totalne zmagorili, bola som iny clovek. Som rada ze to uz nikdy nezazijem :D