Hrčka v slabinách u manžela

luckahakelova
24. aug 2021

Dobrý večer prosím Vás manžel mal na slabinách malú hrčku pid kožou. Teraz to má väčšie a červené. K dr ide až v pondelok. Neviete mi poradiť čo by to tak asi mohlo byť?

patuska00
24. aug 2021

@luckahakelova a nestipalo ho nieco alebo nekosil travu alebo nieco take.

luckahakelova
autor
24. aug 2021

@patuska00 nie. Tú hrčku mal dlhšie. Ja som si najprv myslela že to má len nejaký podkožný tuk alebo dačo lebo to som raz mala ja na ruke. A dnes je to druhý deň čo to má také červené.

patuska00
24. aug 2021

@luckahakelova tak treba ist na pohotovost a tam vam povedia ze co. A ked sa mozem spytat ci neboli ho? A treba aj teplotu skontrolovat

luckahakelova
autor
24. aug 2021

@patuska00 on je tvrdohlavý. Posielala som ho a povedal že pôjde až v pondelok k dr. Lebo bude mat dovolenku už. 🙈🤷‍♀️ áno vraví že ho to bolí.

1111kristina1111
24. aug 2021

Povedala by som, že by to mohla byť zväčšená uzlina. Dôvody v takom prípade môžu byť rôzne, ako laik viem len to, že telo sa týmto spôsobom proti niečomu bráni, či už akútne alebo dlhodobo. Neobjavili sa podobné, možno aj menšie hračky na iných miestach? Verím, že manželovi doktor pomôže. Držím palce 🤞🏻

luckahakelova
autor
24. aug 2021

@1111kristina1111 pokial viem tak nie. Dokopala som ho a siel na tu pohotovost. Ďakujem veľmi pekne ❤

patuska00
24. aug 2021

@luckahakelova vsetkci su take tvrdohlavy chlapy . Nech ide ked ho tak boli a drzim palce.

luckahakelova
autor
24. aug 2021

@patuska00 ďakujem ❤

lindusss2016
24. aug 2021

@luckahakelova to vyzera skor na nejaky absces nez uzlinu. A nema to nahodou na boku na bruchu? Ci to len fotka skresluje? Lebo toto nevyzera ako slabina z tohto uhla 🤷‍♀️

luckahakelova
autor
24. aug 2021

@lindusss2016 to je len blbo odfotene. Nechcela som fotit tak aby bolo nieco vidno 🤣🤣

annnna18
24. aug 2021

Vyzera to ako zapaleny aterom. Zajtra do lekarne a kupit ichtyolovu mast, na hrubo natriet a prelepit aj na noc. Stiahne zapal.Nic tym nepokazite

lindusss2016
24. aug 2021

@luckahakelova 😂 ok, ved jasne. Takze to ma na stehne ci kde presne? Ale vyzera to tam cervene a v strede este viac cervene, ci? No moze to byt absces podla mna, ani ti nejdem fotit, aka jazva ostalo po tom mne, tiez inak blizko slabin na stehne

merynka33
24. aug 2021

ako tak ked je niekto trvrdohlavy, kto che kam pomozme mu tam... moze to byt stipanec ci daka zdurena uzlina ci daky absces zo zapaleneho vlasoveho folikolu.. alebo ine veci... ci uz neskodne alebo zavazne.. pokial to nepozrie doktor, nespravi dajme tomu sono tak je to len hadanie.. ak je to absces tak treba zrejme rozrezat vycistit zzaviest dren a nasadit antibiotika aby to nedoslo az k otrave krvi... ja som mala daco podobne a prisla som vraj v hodine 12stej

luckahakelova
autor
25. aug 2021

@merynka33 tak sme zistili nakoniec ze je to uzlina, trosku zapálená. Dostal lieky tak snad sa to zlepsi... dakujem vsetkym za rady