Hrčka v intímnych častiach

erica1705
3. mar 2024

Ahojte , už dlhšie mám problém. Dole pri intímnych
partiách sa mi urobila hrčka. Nakoľko to môj gynekológ neriešil tak som musela prejsť k inej pani gynekologičke , žiaľ čakám na kartu . No hrčku som mala už aj predtým ale zmizla mi . Teraz je to už 5tí deň čo mám hrcku znova , prvé tri dni to bolelo ale potom sa mi to kúsok zmenšilo a neboli to až tak .Stretli ste sa už s týmto niekto ? Ďakujem za odpoveď. (Čakám na kartu , nakoľko ma ešte nemôžu vyšetriť , preto som sa chcela poradiť , ďakujem za pochopenie )

lilian183
3. mar 2024

@erica1705 tiež som mala hrčky a gynekologička povedala, že sú tukové. Ako keby sa vstrebali.Teraz sa mi objavila tam kde je ochlpenie a zmenšila sa sama od seba. Uvidíš čo ti lekárka povie, či je tuková. Ak depiluješ môže to byť aj zarastený chlpok

simsalabim
3. mar 2024

Zapaleny por?

mamina7070
3. mar 2024

ak ta bolia a miznu vide to pdokozny vred tak ako mozes mat aj inde na tele na tvari a pod normalne pouzi nieco na vyrazky co mas doma

anavixy
3. mar 2024

Moze to byt zarasteny chlpok furunkul, tukova hrcka lipom (tie nebolievaju), aterom, Bartholinka.. moznosti je viacero, zalezi aj od lokalizacie. Nie je to nic nezvycajne a pokial sa ti hrcka sama zmensuje a prestava boliet, tak to nebude asi ani nic zavazne.

aiana24
4. mar 2024

Ja som mala take par tyzdnov, lekar povedal ze to moze byt len zapaleny chlpok na vine. Zmizlo to samo od seba. Bolo to pred 10 rokmi, odvtedy nic podobne.

nisia
9. mar 2024

@erica1705 tiez sa mi spravila hrcka na velkom pysku nahmatala som ju pri sprchovani. Par dni som to sledovala, zacala sa zmensovat a nasledne sama zmizla asi do 2-3 tyzdnov. Bolo to na dotyk ako goralka pod kozov. Jasna gulicka. Same to zmizlo. Pred tym som to mala na usnom lalocku a rovnako pomaly zmizla sama. Takze chvilku pozoruj a je dost mozne ze sa ti to samo vstrebe a hlavne bud v klude.

erica1705
autor
10. mar 2024

@nisia nemám to na pysku , skôr je to tak medzi stehnom a vagínou ... Ale už to mám dosť dlho ,no neriešila som lebo som si myslela že je to len niečo ako podkožný tuk alebo niečo len . Trvá to už možno aj dva roky , predtým to zmizlo a teraz som si ju tam opäť našla a nemizne , niekedy ma to bolí a niekedy nie ... Po nahmataní sa mi to skôr zväčší

nisia
10. mar 2024

@erica1705 tak to by si mala navstivit lekara. Mna tie hrcky neboleli.