Hrčka pri klitorise

monika1009
2. júl 2023

Ahojte chcela som sa spýtať či niekto nemal podobný problém ako ja. Mám 21 rokov a pred týždňom som si našla tvrdú hračku pri klitorise ( je na ľavo a viac nad klitorisom stále v ružovej “zóne” . Je tvrdá neni sfarbená, veľkosť hrášku, bolí na dotyk a je pripevnená ku koži. Neni ju vôbec ani vidno zacítila som ju len na dotyk že tam je. Strašne som sa zľakla. Mám v pláne sa v pondelok objednať ku gynekológovi len tam sa čaká mesiac :( . Neviete čo to môže byť pripadne čo si na to môžem dať.
Snažila som si to aj vytlačiť išlo len trošku bieleho z toho ale možno to aninešlo z toho niesom si istá a teraz keď strácam nejde nič.

maranta_leuconeura
2. júl 2023

Podla mna to bude len pupak 🙂 ked to do dvoch tyzdnov neprejde, sla by som si to dat skontrolovat

monika1009
autor
2. júl 2023

@maranta_leuconeura práveže to neni ani výbežok navrchu ale skôr pod kožou neviem či sú aj také pupáky.

luccija
2. júl 2023

@monika1009 zarastený chlpok tiež som to mala , ale daj si to skontrolovat

lalilla
2. júl 2023

Moze to byt aj zlaza zapalena. Tiez som mala, o velkosti malickeho hracku, hned som sla gyn, povedala ze sa to bud vstrebe alebo praskne. Za 2 tyzdne to narastlo 2x na dotyk to trocha bolelo ale neslo vytlacit. Kupila som si ichtyolovu mast a za dva dni to prasklo. Tiez som sa vylakala co to je. Ale urcite chod ku gyn nech preveri

monika1009
autor
2. júl 2023

@lalilla ďakujem, tiež som nad tým rozmýšľala len neviem či v tej oblasti je nejaká žľaza…a mali ste to tiež tak pod kožou že to nebolo ani vidieť ? Prepáčte že sa tak pýtam len som z toho celkom v strese.

bessie12
2. júl 2023

@monika1009 takéto pupaky mam každý mesiac. Obcas aj 2 sa objavia. Po 1-3 týždňoch to samo zmizne. Vytlačila som to len raz a aj som to hned oľutovala. Bola to strašná bolesť. Videla som snáď všetky hviezdy 😵‍💫

pininka1
2. júl 2023

To nieje určite pupak,bude to buď žľaza, alebo co sa mne stalo, ze mi upchalo žilku, stále sa to naliehavo krvou a postupne to rástlo. Len ja som bola tehotná v 7 mesiaci. Nakoniec mi to len sledovali a po pôrode to zmizlo samé.

kk77
2. júl 2023

Podla mna je to taky podkozny vred. Bud praskne, alebo sa vstrebe. Nemusis sa vobec bat. Na gyndu chod urcite, ale bat sa nemusis.

lalilla
2. júl 2023

@monika1009 ja som to mala na tiez v tej oblasti, len na boku. Ano pod kozou, ziadny vonkajsi pupak, nebolo to vidno ked to bolo malicke, len na dotyk, az ked podrastol tak to bolo vidno aj. Pomohla mi aj ta masticka, vytahuje hnis. Su tam zlazy, ani ja som nevedela
Tiez som bola vylakana, mals som to prvy x

monika1009
autor
2. júl 2023

@lalilla Môžem sa spýtať aká mastička vám prosím pomohla

lalilla
2. júl 2023

@monika1009 ichytiolova alebo borova uz nvm. V lekarni ked povies hneda smradlava masticka co vytahuje zapaly tak oni vedia. Nepamatam si nazov

monika1009
autor
2. júl 2023

@lalilla ďakujem 🙂