Hrčka na ohanbi, zrejme zapálená žila, alebo upchatá žľaza. Prejde to?

marfka3
31. máj 2019

Ahojte.Pred týždňom sa mi dole na ohanbi urobila tvrda bolava hrcka.Gynda mi dnes povedala,že je to bude zapalena žila alebo upchata žľaza.dala mi len nejaký dezinfekčný roztok a cyclo3forte tablety.Ak to nepomoze,ze mi to budu musiet rezat.Mali ste to niektora?Prejde to ?
cyclo3forte.

vyroba_soni
31. máj 2019

@marfka3 Ahoj, nemaj stres...u mňa je to bežné a zvykne mi to do týždňa zmiznúť...horšie to však je, že ak to nezmizne, tak to robia operatívne...mňa raz gynekológ upozorňoval, že si to nemám stláčať a ani okolo toho ani inak dráždiť ..

marfka3
autor
31. máj 2019

@vyroba_soni no ja to mám už týždeň a stále ma to boli

petrapod
31. máj 2019

Ahoj. Ja som mala tiež už dávnejšie. Neviem presne už čo mi dali ale je mi to povedome a vstrebalo sa to.

sofia1
31. máj 2019

@marfka3 keď to boli tak asi bartoliniho zlaza.treba ju dať von.

marfka3
autor
31. máj 2019

@sofia1 to nemám až tam dole

lidia73
31. máj 2019

@marfka3 neboj sa este pockaj a ak to neprejde chod zase k dr a vyberu ti to 🙂

sofia1
1. jún 2019

@marfka3 a kde to máš?

kittykat22
1. jún 2019

@marfka3 hoji sa to aj tri tyzdne. Musis vydrzat. Nema zmysel si s tym nieco robit, len si to rozdrazdis a budes extra cakat kym sa to zahoji. Mala by si nosit bavlnene nohavicky a nie cipkovane 😕 bavlna je prirodny material a nedrazdi. robi sa to z cipkovaneho spodneho pradla lebo drazdi, reze a drzi vlhkost.

marfka3
autor
1. jún 2019

@sofia1 až tak hore pod veľkými pyskami ,doktorka sama nevedela,že či je to žila či žľaza.