Hrča v hrdle, 10tt

soblecenie
11. dec 2019

Ahojte, som v 10 tyzdni a uz asi vyse tyzdna a pol mam hrozny pocit hrce v hrdle. Zacalo to iba pocitom, ze som zle prehltla tabletku ale kedze to par dni neprechadzalo tak som si to zacala viac vsimat. Cim dalej je to stale horsie hlavne vecer tak cca od 6tej je to najhorsie. Citala som par diskusii, ze je to v tehotenstve bezne ale neviete co to sposobuje ako tomu zabranit alebo nejake rady? Myslela som si, ze je to v dosledku palenia zahy ale ked si zoberiem tabletku na palenie, palenie ma prejde ale ten pocit v hrdle je stale. Viete mi s tym nejako poradit? Dakujem

brita7777
11. dec 2019

Nie si v strese ? asi sa viacej pozorujes, moze to byt podmienene aj hormonalne, uzkost atd..ja som pri oboch tehotenstvach mala socialnu fobiu, kontakt s ludmi katastrofa, uzkosti neskutocne, doteraz nvm no asi hormony sposobili. Na zahu je dobra aj soda bikarbona malicka lyzicka do 1dcl vody

soblecenie
autor
11. dec 2019

@brita7777 Nevnimam na sebe nejako ze by som bola v strese jedine co ma mozno psychicky trapi, ze mi nechuti jest a kazde rano vstavam so zlym pocitom ze zacal dalsi den ze znova musim rozmyslat nad tym co budem jest cez den aby mi nebolo zle. Ale tak ja tu hrcu citim hlavne vecer kedy uz mam po celom dni, kedy sa uz tesim ze ma ziadne jedlo necaka a vtedy zacne ten hrozny pocit ten hlupej hrce. Dakujem za radu so sodou ale tu by som nezvladla 🙂