HPV - priebeh operácie

andulka1988
30. sep 2020

Ahojte, uz dlhsiu dobu chodim na testy hpv,zakaždým mi vyšli pozitívne.Lekárka mi oznámila že sa operácii nevyhnem.Chcela by som vedieť ako to prebieha a či vlastne budem môcť ešte mať dieťa,taktiež ako všetko prebiehalo.Ďakujem za každý komentár.

ruzasipova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luba41
30. sep 2020

@andulka1988 popracovat na imunite, prírodná liečba a pod. tým začni

andulka1988
autor
30. sep 2020

@luba41 aká je prírodná liečba? Myslím čo pomáha.

nyusika
30. sep 2020

@luba41 blbost, ked uz ma stav taky, ze je nutna operacia, nech sa nepsolieha na prirodnu liecbu.

@andulka1988
myslis konizaciu asi, ze ?
bezny zakrok, ja sdom to dala trikrat na jednodnovej chirurgii - prijemne to ale nie je.
po zakroku som bola par dni doma, potom normalka do prace

123369
30. sep 2020

@andulka1988 aj ja to mám za sebou 2x,no nieje to nič hrozné,či sa týka zákroku, skôr som bola psychicky na tom horšie, lebo som sa strašne bála. Ja som ráno prišla a poobede odišla a nebola som na žiadnej súkromnej klinike.Po operaci som bola pár dní doma ,a trošku ma bolelo podbruško,ale nič hrozné.A dieťa som mala v pohode na prvý šup, žiadne problémy.Dokonca som čítala že ženy po tomto zákroku majú vyššiu šancu otehotnieť, lebo je krcok trošku zväčšený či čo, skrátka vraj sa tam skôr dostanú spermie,tak som čítala, hádať sa nebudem.Ale zákroku sa nemusíš báť.U mňa hrala rolu psychika.

andulka1988
autor
1. okt 2020

Dakujem dievcata troska ste ma upokojili