Hormóny - vyšetrenie

kadika123
12. feb 2024

Ahojte baby,zeny..Mam problem a teda myslim,ze suvisi s hormonmi..ide o to,ze mam 34r.a neskutocne sa mi masti plet,akne nemam,sem tam sa vyskytne,no minimum..ale ta plet🙈 mastna,leskla ako gula.. a to iste sa tyka aj vlasov,jeden si si ich umyjem a uz vecer ich mam mastne,a na druhy den,uplne ako keby som sa vykupala v masti😏 som zufala,pretoze toto je problem na ktory mi zabera jedine antika,ale tu nechcem brat..od koznej som sa dozvedela,ze su to hormony...O plet sa staram,samozrejme aj o vlasy,ale neviem si nijako pomoct,a nie neprehanam,je to hrozne..Chcem sa spytat,mate niekto skusenosti s tym,ze ste si kvoli pleti,vlasom,dali urobit resp vysetrili vam hormony???Ak ano ako to cele prebieha,kolko trva kym pridu vysledky,a co vam zistili?Dakujem za kazdu radu,nazor skusenost🙏🙂

tinka2233
12. feb 2024

Keď pišeš, že ti na to zaberala antika ale už ju nechceš brať kedy si ju vysadila? Zmena typu pleti ale aj vlasov nebýva len kvôli hormonon 🙂

kadika123
autor
12. feb 2024

@tinka2233 uz je to rok co ju neberiem..Ja to mam takto odjakziva s pletou,vlasmi..Antika bola v mojom pripade vzdy len zakrytie problemu..V podstate som ju brala len skrz tieto moje problemy,lebo to jedine mi zaberalo,ale nechcem ju brat a teda ta moja plet,vlasy su tam,kde aj boli,a zacinam byt uz zufala 😏 a neviem co dalej,preto to vysetrenie hormonov..

e1i
12. feb 2024

@kadika123 hormonalny profil sa robi medzi 2 a 5dnom cyklu. Vysledky pridu zalezi od toho ci dr posiela inde do labaku alebo nie. Mne robi endokrinologicka,vtedy mam vysledky na druhy den. Od gynekologa pri HP to trvalo tyzden kym prisli

kadika123
autor
13. feb 2024

@e1i no a myslite,ze sa to nejako lieci?Ak sa tam nieco ukaze?.. ak ano,tabletkami,hormonmi,ci ako?..lebo sa priznam,ze vobec tomu nerozumiem,nemam minimalne skusenosti a ani nikoho v okoloi,kto ma skusenost.😏

lucinda49
27. sep 2024

Ahojte neviete mi poradiť niečo aby sa mi znížil mužský hormon? Mám totiž PCO