Hormonálny profil

6. dec 2023

Dobrý deň,viete mi prosím niekto povedať niečo bližšie k týmto výsledkom? Ďakujem pekne za odpovede🙏

gejb
6. dec 2023

Ze nie si v menopauze ani tehotná.
Je tam výsledok aj referenčná hodnota. Podľa tej si vieš pozrieť ci sú hodnoty v jej rozmedzí=v poriadku alebo nizsie/vyššie.
Vysvetliť by ti to mal lekár ktorý ťa na HP poslal.

autor
6. dec 2023

@gejb išla som ako samoplatca bez Togo aby ma poslal lekár. Mala som nejaké problémy,ktoré som si myslela, že sú spôsobené hormónmi,keďže tomu všetko nasvedčovalo. Ďakujem za odpoved

trgypadl
6. dec 2023

Závisí aj ktory den cyklu Ti bol odoberany

anketkarka
6. dec 2023

Môžem sa opýtať aký lekár Ti robil odber a koľko si platila? Ako dlho sa čaká na výsledok?

autor
6. dec 2023

@trgypadl v 6.den menzesu

autor
6. dec 2023

@anketkarka išla som cez stránku medirex ,43 eur nasla som si odborové miesto ktoré mi vyhovovalo. Včera som sa objednala,dnes mi robili odbery a poobede som mala výsledky.

anketkarka
6. dec 2023

A kto Ti odporučil, že v ktorý deň máš odber absolvovať? Myslela som, že si si ho proste zaplatila u lekára ako samoplatca a lekár Ťa aj usmernil ktorý deň je najideálnejší.

gejb
6. dec 2023

Prvé dva sú hormóny štítnej žľazy = to máš OK. Aj ostatné máš OK okrem toho úplne posledného S-E2 ten máš nižšie ako su ref.hodnoty. Ale to neviem co je...

autor
6. dec 2023

@anketkarka odporúčania boli napísané pri tom baliku

autor
6. dec 2023
autor
6. dec 2023

@gejb ďakujem ti

e1i
6. dec 2023

Mne HP robievala endokrinologicka a vzdy mi kazala dojst 2-5 dc.

anketkarka
7. dec 2023

@e1i a k endo potrebuješ výmenný lístok? Ktorý deň cyklu záleží od predpokladanej diagnózy, či od čoho? Ja vyslovene niekedy len pár dní mám pocit, že nie je to ok. Gynekológ mi robil raz profil, ale práve v ten deň bolo všetko ok.

e1i
7. dec 2023

@anketkarka ano potrebujes VL. Neviem od coho suvisi,chodila som tak vzdy,ci ku gyn alebo endo.