Holenie intímnych partií na dovolenke

sajmi
9. mar 2023

Ahojte žienky,
chcela by som sa vás opýtať, ako riešite holenie intímnych partií na dovolenke?
Viem, že je len začiatok marca, ale po dlhej dobe sme boli pred rokom na dovolenke a bol to pre mňa horor čo sa týka holenia sa "tam dole". Vadí mi, ak by som mala byť v plavkách čerstvo neoholena a tým pádom som sa holila každé ráno a samozrejme do krvi.
Tomu by som sa tento rok chcela vyhnúť a preto sa vás chcem spýtať, ako to riešite vy.
Brazílska depilácia neprichádza v úvahu - bola som raz a nebola som s výsledkom spokojná.
Rozmýšľam nad laserovým odstránením, ale je to dosť finančné náročné, takže si to nechávam ako poslednú možnosť.
Nejaké iné rady, tipy ako ostať "hladká" čo najdlhšie?

onedaynick
9. mar 2023

vazne sa pytas?

pallacinka29
9. mar 2023

@sajmi to ides na domcek na strome, ze tam nebudes mat vodu tecucu? 🤦🏼‍♀️😂

komplikovana
9. mar 2023

do leta asi laser, alebo domaci ipl pravdepodobne nestihas. Ak nechces byt do krvi porezana, vyskusaj elektricky holiaci strojcek.
Nieco na ten sposob https://www.alza.sk/braun-lady-style-5560-d1164...

sili82
9. mar 2023

@sajmi prečo sa holiš so krvi? Ja sa na dovolenke holím každý druhý deň a nikdy mi krv nejde.

pralinka25
9. mar 2023

no nikdy sa neholim rano ale vecer. lebo inak ma slana voda stipe.
a ked to robis takto dramaticky tak skus fakt holiaci strojcek ale ten nejde do hladka. alebo krem

guliver19
9. mar 2023

@sajmi epilator

zuzubb007
9. mar 2023

V zivote si neholim nohy ani nic rano, by ma vsetko stipalo a cervene nohy by som mala take, ze az, vecer pred spanim

sovica
9. mar 2023

@sajmi Hlavne sa ohoľ večer pred spaním, aby sa Ti tie miesta ukľudnili. Však keď sa oholíš ráno, slnko, slaná voda a krémy, ktoré si tam napatláš, Ti akurát spôsobia alergiu. Môže sa Ti to zapáliť, urobia sa Ti vyrážky. A možno stačí aj každý druhý deň. Myslíš, že každý sa Ti bude pozerať s lupou do rozkroku, či tam neuvidí nejaký rašiaci chĺpok? Užívaj si dovolenku - Tvoje rašiace minichĺpky fakt nikto riešiť nebude.

mira0611
9. mar 2023

@sajmi ahoj, asi by som šla na voskovu epilaciu ku kozmeticke, to je min.2 tyzdne kym, zacnu chlpky dorastat. Ja na el.epilator nie so., vyzeram po nom tyzden ako jahoda.

marca12
9. mar 2023

Ak mas citlivu pokozku,je to horor. Tiez to tak mam,skusala som uz kadejake rady,nic nefunguje. Aj ked sa vecer oholim a osetrim si holene miesta,vzdy rano ich mam zacervenane a slana voda spravi este horsie. Ja rozmyslam nad voskom. Ze by som vyskusala uz teraz,co to spravi,ale podla mna na citlivu pokozku ani vosk nie je dobre riesenie. Laserovu epilaciu uz asi nestihas. Tam je viacero sedeni

ibajaanikiny
9. mar 2023

@sajmi ja som chodila na laserovu epil a super. Do teraz nemam v oblasti bikin chlpky. A stihas ju v pohode,je to narocnejsie,ale za to,ze nebudu vyrazky a alergie to stoji. Ja som chodila na oblast bikin a podpazusie…akurat v lete ak by si sla na laser,neodporuca sa vystavovat danie miesta slnku-opalovat sa. Teraz je doba este vhodna…

jesenzima
9. mar 2023

Ja som si kupila boxerkovy spodok plaviek, alebo sortkovy ...

sajmi
autor
9. mar 2023

@pallacinka29 čítali ste čo som písala, alebo ste len prebehli očami aby ste mohli ísť rýchlo napísať komentár?

sajmi
autor
9. mar 2023

@sili82 vadí mi keď nie som čerstvo oholená v plavkách, tým pádom sa holim každý deň a je to do krvi

bessie12
9. mar 2023

@sajmi preboha. Kedysi som sa holila kazdy druhy den a teraz ?? Ledva raz za tyzden a aj to sa musim donutit.

sajmi
autor
9. mar 2023

@pralinka25 no mne ide o to, že to chcem mať dohladka, inak sa cítim nekomfortne...

majlo1234
9. mar 2023

Odporucam depilaciu cukrovou pastou v salone-u mna minimalne 2 tyzdne hladka pokozka

majlo1234
9. mar 2023

@jesenzima inak tiez uz som nad tym rozmyslala. A aj nad tym, ze zivot nie je fer, neverim, ze vsetky zeny zarastaju jak opice😄 ja mam chlpy na takych miestach, ze dovi😄

sajmi
autor
9. mar 2023

@sovica vyrážky sa mi nerobia, skôr len krvavé miesta kvôli častému holeniu. A ide mi o to, ako sa cítim ja a nie či sa mi tam niekto pozerá.....

sajmi
autor
9. mar 2023

@bessie12 za normálnych okolností sa holim aj ja len raz za cca 3 dni, na dovolenke sa ale necítim komfortne, keď nie som čerstvo oholená...

koniarova
9. mar 2023

@sajmi Philips Lumea

sajmi
autor
9. mar 2023

@majlo1234 ja som sa včera pri epilovani nôh zamýšľala nad tým, prečo takto musia trpieť ženy a nie muži 🙄🙄😂😂😂

bessie12
9. mar 2023

@sajmi tak mne je to jedno ci som na dovolenke alebo doma. Raz za tyzden niekedy aj raz za 2 tyzdne. Podla toho ako sa mi chce. Neznasam holenie. Pre mna je to velmi otravna cinnost 😀

sajmi
autor
9. mar 2023

@onedaynick smrteľne ;)

pralinka25
9. mar 2023

@sajmi tak skus ten krem.

zero_hero
9. mar 2023

Z akého dôvodu si nebola s depiláciou spokojna? Možno by stalo za to vyskúšať iný salon. Ja mám tiež dobrú skúsenosť s depilaciou s cukrovou pastou.

sunshine_18
9. mar 2023

Tiez s tým mám problém, chcem stihnúť ešte laser je aj taky kde stačia 2 sedenia..ja zarastam ešte aj na bruchu 😒takže sa chcem toho čím skôr zbaviť..

sunshine_18
9. mar 2023

@pralinka25 krém na tvrdé chlpy nepomôže

osky
10. mar 2023

Dievcata,to az tak zarastate?
Ja co treba /ak treba/oholim pred dovolenkou a viac neriesim.a som stale "hladka"

zero_hero
10. mar 2023

@osky no tak to nie každý ma take šťastie 🤷‍♀️ bodaj by mal 🙈

sunshine_18
10. mar 2023

@osky ja už "pichám" v deň keď sa oholim