Hnedý výtok a krvácanie

1. jún 2020

Ahojte, viete mi prosím vás poradiť. Cca pred tromi dňami sa mi objavil hnedý výtok , trval dva dni a začala som krvácať. Menštruáciu by som mala dostať až o 6 dní. Najprv som to pripisovala ovulácií,nakoľko vždy pred menštruáciou asi týždeň ma neznesiteľne bolia prsníky, brucho, mám chute a proste viem že to dostanem , no teraz nič z toho. Krvácam,nebolí ma vobec brucho, ani prsia, a je to oveľa slabšie krvácanie ako pri normálnej ms. Styk som nemala asi rok takže tehotná nebudem :D Takisto nie je prítomný žiadny nejaký špeciálny zápach. Čo by to mohlo byť ?

autor
1. jún 2020

ešte by som dodala , mám 22 rokov, a menštruáciu pravidelnú, lieky žiadne neberiem. v poslednom období som mala stresujúcejšie obdobie ale tak neviem či by to bolo z toho, to mám aj inokedy a ms mám normálne.

ayanamirei
1. jún 2020

zblbol ti cyklus 🙂 nieje to nic nezvycajne, stava sa to v stresovom obdobi, z casu na cas sa moze objavit anovulacny cyklus, takze vtedy moze prist tiez MS skor. Ked nemas byt z coho tehotna a nic ta extra neboli, ani extra nekrvacas a chodis na pravidelne prehliadky, tak to bude isto ok 😉

autor
1. jún 2020

@ayanamirei dakujem velmi pekne za odpoved, jasne na prehliadky chodim, len ma prekvapilo ze ok tak prisla menstruacia skor ale bez priznakov?? tak si ma ukludnila :D