Hnedý výtok a bolesti brucha.

ivi2891
8. júl 2019

Čauko! 😀 Chcem sa opýtať že či nemá niekto skúsenosti zo silnými bolesťami brucha a slabým hnedým výtokom že čo to môže byť za odpovede vopred ďakujem 😀

fialka1318
8. júl 2019

@ivi2891 mozno zacinajuca menstruacia ,tehotenstvo 🙂 test si si skusila spravit?

ivi2891
autor
8. júl 2019

@fialka1318 ano ešte pred 4 dňami bol nagativny a ms mi mešká 13 dní výsledky z krvi ešte nemá m

fialka1318
8. júl 2019

@ivi2891 hm lebo ja ked som mala hnedh vytok ale len trosicka par kvapiek a potom k veceru par kvapiek krvi tak som mala uhniezdenie embrya 🙂 hm tak to ti uz dlho meska menstruacia ☹ a kedy budes mat vysledky hcg? Ja som ich mala ked som si ich sama odniesla do labaku ako samoplatca za hodinu a ked mi ich dalo centrum tak poobede v ten isty den ako som bola na odber krvi 🙂 ak si bola u gynka na odber rano ti mohol dat kludne krv do ruky a si si ju mohla odniest sama do labaku a o hodinu by ti dali vysledok 🙂

fialka1318
8. júl 2019

@ivi2891 alebo si skus spravit aj zajtra test 🙂 mozno sa zajtra uz nieco ukaze 🙂 a ked nie tak pockas na krv a ta bud tehotenstvo potvrdi alebo ho vyluci 🙂 a aspon budes mat istotu 😉 a ked nebude nic ani v krvi tak ti lekar pichne injekciu a dostanes ms aspon 🙂

ivi2891
autor
8. júl 2019

@fialka1318 aj ja som mala len slabunky ráno od vtedy nič len ta bolesť brucha ide v intervaloch to mám dve deti ale takéto pocity som nemala ani raz výsledky budú v stredu

ivi2891
autor
8. júl 2019

@fialka1318 koľko sa platí za výsledky na počkanie ?

fialka1318
8. júl 2019

@ivi2891 tak ja som platila cca 12 lebo som chcela hcg mat co najskor 🙂 a krv mi odobrali odniesla som si ju sama ako samoplatca do laboratoria a o hodinu som sa vratila pre vysledok 🙂 ale lepsie je ked ti gynko zoberie krv vypise ti ten listok a krv si odnesies sama pockas pri okienku hodku alebo sa pojdes najest a sa prenho vratis za cca hodinu a ti ho daju 🙂 ale ty ked si uz bola na hcg tak uz vydrz do stredy 🙂 ved to su uz len dva dni a vies vysledok 🙂 hh ja som mala tiez bolesti krizov hlavne a maternice,rano hnede spinenie myslela som si ze sa rozbieha ms a vecer som mala par kvapiek krvi a to fakt len troska tak mi baby na ivf stranke pisali ze to moze byt uhniezdenie a ked som si o dva dni robila test tak som mala slabunku ciarku 😉 co som sa potesila 🙂 hh to bude nase prve 🙂 hm baby vzdy pisu ze kazde tehotenstvo je ine 🙂 pre mna je toto prve a mozem povedat ze od uhniezdenia nemam takmer ziazdne priznaky 😀 len prsia naliate a krce mi po spineni ustupili o dva dni 🙂 teraz je to ok len sa zadycham ked dlhsie stojim alebo nieco robim co som nikdy nezazila 🙂 kedze ja som aktivny clovek 🙂 a snazite sa o tretie babenko? 🙂 ale inak moze to byt aj kludne rozbiehajuca sa ms ale aj tehotenstvo ale aj cokolvek ine 🙂 cize najlepsie bude vydrzat do krvi ta ti to jednoznacne potvrdi alebo vyluci 🙂

fialka1318
8. júl 2019

@ivi2891 ale to je v kazdom labaku ta cena ina to zavisi jaky cennik maju 🙂

ivi2891
autor
8. júl 2019

@fialka1318 áno vždy som chcela mať tri deti možno niekomu sa to zdá byť veľa ale ja mám deti fakt rada a cítim že chcem to tretie

ivi2891
autor
8. júl 2019

@fialka1318 jaj a prajem inak veľa šťastia 😉

fialka1318
8. júl 2019

@ivi2891 to je pekne 😉 nie je to vela ak mas deti rada a vies im dat pekny zivot tak mozes mat deti kolko chces 😉 tri nie je az tak vela 😉 su rodiny ktore maju aj viac 🙂 ja deti mat nemozem normalne s manzelom my chodime do cas a teraz sa nam podaril treti vklad embrya 🙂 cize my budeme mat pravdepodobne ak vsetko dobre dopadne v tomto tehotenstve vytuzenom len jedno babo 🙂 manzel by uz potom dalsie nechcel kvoli veku a ani spermie by uz neboli bohvieco na umele oplodnenie a pri jednom dietati by sme nemali len tak na vyhodenie 3000 a viac eur 🙂 lebo nikdy nemas istotu ci to vyjde a ci budu nejake embryjka vobec 🙂 takze drzim prsteky nech ta potesia v stredu dobrymi spravami ked chcete babenko 😉 daj urcite vediet 🙂 a zo spinenia nemaj strach 🙂 pokial nie je silne ako ms tak je to ok a mozno bude babenko 😉

bogierka
9. júl 2019

ako moze to byt tak, ze sa embryo uhniezduje. treba si porobit este zopar testov a ak by boli aj tak negativne a menzes nikde tak by som si zasla k lekarovi, aby tam nebol nahodou nejaky zdravotny problem

slavkabila
5. sep 2021

Dobrí večer chcem sa spitat daco