Hnedý výtok

aneta31
18. feb 2022

Ahojte, v stredu som začala mať hnedý výtok.. menštruácia mi naposledy prišla 29 a meškala jeden deň.. všetko bolo v poriadku a už pociťujem aj jemné bolesti v podbrušku a aj prsia ma začínajú bolieť.. prísť by mi mali 25-26.. robila som si test asi týždeň dva dozadu a bol negatívny.. neviete čo to môže znamenať?

miskamicha
18. feb 2022

@aneta31 moze to znacit lutealnu insuficienciu..malo progesteronu. Mala som to rovnako

lenkak89
23. feb 2022

Neviem,či má niekto podobný problém. Skoro pred dvomi týždňami som myslím, mala plodné dni. S priateľom sme mali sex, keďže chceme dieťa. Cca týždeň potom ma začalo pobolievať podbruško a vaječníky,ako pri menzese. A mala som aj slabulinký výtok. Tak som márne dúfala,že by to mohlo byť uhniezdenie vajíčka. Teraz asi po dvoch dňoch ma brucho zasa začalo bolieť a ten výtok je silnejší,a taký dohneda,ako pri začiatku menzesu. No do menzesu mám ešte týždeň. Zľakla som sa,či je to normálne,keďže skorej menzes nemávam a neviem,či to môže byť spôsobené tehotenstvom.Neviem prečo by sa nám to nemalo podariť,keďže som mala plodné dni a sme obaja dúfam v poriadku. Neviem,či je to začiatok menzesu alebo je to niečo iné a mám volať doktorke? Má niekto podobné problēmy? ☹️

miskamicha
23. feb 2022

@lenkak89 ako som uz pisala vyssie. Moze to znacit malo progesteronu...ked sa to nebude opakovat neries..ak bude ries s gyn lebo ak mas malo progesteronu oplodnene vajicko sa neuhniezdi resp.uhniezdi ale neudrzi sa 🙂 skus pit alchemilku od 1.dna cyklu po ovulaciu...resp.gynex alebo valovicove kvapku

mimka_lentilka
8. mar 2022

@miskamicha dobrý deň. Tiež mám zrejme podobný problém. Pred pôrodom dcérky a druhým tehotenstvom som síce pred ms špinila, ale len pár hodín. Teraz aj 8dni 😔 menim lekára a som objednana na piatok,ak sa nespusti normálna ms. Prosím vás, tu nízku hladinu vám diagnostikoval gynekológ z krvi? Alebo vám robil celkový hormonálny profil? Ten mi už raz robili v CAR, ale to boli)o ešte pred dcérkou. Môže byť to špinenie aj dôsledok kyretaze? Prvé dva cykly po potrate som mala normálne. Až teraz mi to takto začalo haprovat. Že menstruacne bolesti a hnedy žltý výtok 8/9 dni pred ms 😪 takto sa asi duhoveho babatka nedočkame. Aj vám ten nizky progesteron v lutealnej fáze nejak upravovali hormonami? Ja mám asi aj zvýšený prolaktin. Spustilo sa mi mlieko a to dcérku už rok nedojcim. Už ma napadla aj cysta, mám také bodave bolesti pri ovu posledné 2 mesiace. Som z toho vystrašená . Mala som komplikovanú kyretaz, snáď bude všetko v poriadku, neviem sa dočkať vyšetrenia 😔

lenkak89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz