Hnedé špinenie - 5 dní

alem
30. júl 2011

ahoj, som tu nova, a dufam ze mi pomozete, mate väcsi prehlad nez ja 🙂
Som po druhom hm zamlklom/sa,ovolnom potrate a to dva mesiace hned po sebe ( maj a jun ) vzdy v 5tt.
Menzes som dostala prave po tom samovolnom potrate a to 5.7 a mala som ho az do 10.7.
Neviem kedy bola ovulka, nemeriam teplotu,ale prvykrat som mala od 20DC az do 25DC tamvohnede vytok - spinenia, ne velmi vela, stacila mi intimka, vzdy to trocha zaspinilo.
Na internetu som nasla ze by to mohlo byt uhniezdenie vajicka ( to by som vsak ovulku musela mat skoro hned po ms ) alebo spinenie pri ovulacie ( hm, tak sme s priatelom hned na to " skocili" 🙂 ) .
Zacala som brat ascorutin - vraj pomaha pri spineni a pinenie konecne prestalo.

Nemate niektor s tym skusenost?
Nikdy som rakto nespinila ani pri ovulke, ms ma dorazit 7.8., neviem co by mohlo znamenat to spinenie.

Ak by to malo bt uhniezdenie vajicka, bla by som rada, ale väcsinou uz by sa vraj mali pocitovat bolenie prs, apod. ale prsia ma nebolia, akurat brucho, take picahanie ako pri ms.


dakujem
alena

traktor
30. júl 2011

@alem *Som po druhom hm zamlklom/sa,ovolnom potrate a to dva mesiace hned po sebe ( maj a jun ) vzdy v 5tt. * 😕

anjelicek26
30. júl 2011

@alem - takze si dva razy mala biochemicke tehotenstva? Potrat - teda meskanie menstruacie tyzden + pozitivny tehu test? To je velmi zvlastne, co ti na to povedal lekar?

Takze tebe dosla normalna - silnejsia - menstruacia len s trosku meskanim? Boli tie tehotenstva potvrdene lekarom? Alebo len testami?

Preco si prosim ta nedavate pozor, kym sa vysetri genetika a zrazanlivost krvi - aspon - to by taketo skore odchody babatka vysvetlovalo.

Ved to musi riadne boliet taketo sklamania :(

alem
autor
30. júl 2011

☹ napisala som nieco zle? ☹

alem
autor
30. júl 2011

@anjelicek26 hej potvrdene lekarom, moja doktorka mi povedala ze je to normalne, ze takto konci 8 z 10 tehotenstiev, ziadne vysetrenie mi nechcela urobit, jedno dieta-syna mam, to znamena ze som zdrava, ono sa to podari ☹

ano, vzdy prisla menstruacia, nebola silnejsia, normalna ako vzdy,

aduskatt
30. júl 2011

@traktor ak bol prvy hned na zaciatku maja a druhy na konci juna, tak to akurat tak moze vyjst

aduskatt
30. júl 2011

@alem aj ja mam jedno dieta a uz 6 rokov sa snazim o druhe, takze by som sa nespoliehala na to, ze ked mas jedno, si OK, vselico sa mohlo zmenit....skusila by som trebars CAR, ak tvoja lekarka nechce riesit

p3tra11
30. júl 2011

@alem ahoj Alena, nieje pravda, ze aj mas jedno dieta, tak si zdrava... nechcem ta strasit, ale je xy zien, ktore jedno dieta maju a potom potrat... ak sa ti take spinenie opakuje casto a tvoja doktorka to nechce riesit, naliehaj na nu...ak to nepomoze, zmen lekara... a samozrejme, pytaj sa na vysetrenia s krvou a stitnou zlazou...vacsinou je tam najviac problemov... skus este pozriet tu niektore fora, mozno aj takto najdes odpovede na svoje otazky... vela stastia ti zelam 🙂

alem
autor
30. júl 2011

som v cechach a moja doktorka ,ta mi vravela ze ma vysetrovat nebude ,neni to nutne a ked som bola u nej a potvrdila mi ze som tehotna, tak som sa jej pytala ci by mi nemohla predpisat nieco na udrazanie, podporu, tak mi povedala ze priroda si to musi rozhodnut sama, nedala mi ziadne tabletky, az ked som sla na pohotovost, ked som zacala krvacat tak mi pichli nejaku injekciu a predpisali utrogestan ale aj tak to uz bolo neskoro

alem
autor
30. júl 2011

@p3tra11 dakujem, urcite zmenim doktora, ako hovorim doktorka ma nechce vysetrit ☹ ,neni tonutne.
To spinenie mam prvykrat, hm

anjelicek26
30. júl 2011

@alem - zrazanlivost krvi sa moze zmenit transfuziou, liekmi, mozes kludne byt nachylna na krvne zrazeniny a ani o tom nevies. Potom hematom v maternici :( Okrem milionu inych veci. Vies kolko bab tu ma zdrave deti a tuzia, dufaju, veria v druhe - no a nejde to, treba liecbu, lieky, umele oplodnenie? Myslim, ze by sa tu takych pripadov nasli desiatky. Ved aj u teba sa mohlo nieco zmenit. Staci mat zrasty na maternici... nepodcen to, daj sa poriadne prehliadnut kym budete zasa snazilkovat.

p3tra11
30. júl 2011

to nieje doktorka, to je mäsiar... zmen lekara, kym to nebudes lutovat...

alem
autor
30. júl 2011

znama mi teraz dobavuje ineho doktora, tak dufam ze to dopadne, vysetrit som chcela ale jedno dieta mam, to znamena ze u mna hziaden problem nebude, proste ma vysetrit nechce.
som po konyzaci (2005), kontroluje mi akurat cipok, to je vsetko

anjelicek26
30. júl 2011

@alem - dva spontanne potraty - to je nejaky problem moja. Vravim jedno dietatko ti nezaruci, ze to pojde aj po druhy raz. Ani to, ze si zdrava. My sme sa o drobca tiez snazili dlho. A pomohli az lieky. A pritom mala bola nehoda napriek HAK. Takze 1 z 10000. Tiez sme mysleli, ze na prvy sup to pojde - a neslo.

Snad najdes dobreho lekara cim skor, co ti spravi ultrazvuk, stery, hormonalny profil, zrazanlivost.

alem
autor
30. júl 2011

@anjelicek26 aj ja si myslim, ze daco neni v poriadku ☹ a dufam ze mi ten doktor dopadne