Hnedé špinenie

7. sep 2023

Ahojte. Mám pár dní pred menštruáciou a včera som celý deň cítila strašnú únavu a bolesti žalúdka, ráno som myslela, že sa po ceste do práce pozvraciam. Večer po práci som našla na servítke kvapku hnedého výtoku a dnes až po pohlavnom styku tiež kvapku. Myslela som, že už začína menzes.
Väčšinou na začiatku sa mi prvý deň začne takéto špinenie, ale v omnoho väčšom množstve a ráno mávam bežne už silný menzes.
Infekciu by som nemala mať, žiadne iné "príznaky" nemám a ak sa to nepohne a bude to pokračovať tak sa určite objednám k lekárke na kontrolu a na testy nech som v istote.
Vedeli by ste mi poradiť o čo môže ísť, alebo čo sa môže diať?

karamella0
7. sep 2023

Len bežne špinenie pred menštruáciou

zuzinkka18
7. sep 2023

Tehotná nebudeš?

autor
8. sep 2023

@zuzinkka18 úprimne uvažujem nad tým lebo sa mi toto ešte nestalo ,aj keď ktovie, všetko je možné. Dnes po ceste do práce skúsim kúpiť test. Oficiálne má prísť menzes za 2 dni tak vydržím nejak.Ďakujem. 🙂

zuzinkka18
8. sep 2023

Skús a daj vedieť 🙂

autor
8. sep 2023

@zuzinkka18 no cítim tlaky v podbrušku a bolo zase uplne jemné špinenie, ale mám pocit ako keby menzes prichádza 🥺 uvidím ešte ako ráno.

pato88
10. sep 2023

Ahoj ako si dopadla? Ja mam prave namiesto menstruacie tiez takeho hnede spinenie… ale test negativny .

zuzinkka18
10. sep 2023

@pato88 ja som mala také jednorazové špinenie, ale iba minimálne v deň očakávania menštruácie, potom už nie a myslím, že na druhý deň alebo max. o 2 dní som už mala pozitívnych test 🙂

pato88
10. sep 2023

@zuzinkka18 dakujem za odpoved a gratulujem!

zuzinkka18
10. sep 2023

@pato88 dieťa už má za pár dní 2 roky 🙂, ale aj tak ďakujem a aj tebe držím palce ;)

pato88
10. sep 2023

@zuzinkka18 :D jaj! Ja som pri prvom tiez mala take spinenie, ale teraz neviem, ked dnesny test negativny, sa aj bojim robit si nadeje.

autor
10. sep 2023

@pato88 ahoj no nijak. Robila som si dokopy 3 testy behom tých dní z 2 značiek a na dvoch bola veľmi slabulinká ružová čiarka, ktorú bolo ledva vidno tak si myslím stále, že to viac menej boli výraznejšie kanáliky, alebo bio... A teraz mám pravdepodobne menštruáciu úplne tmavohnedú až čiernu len v menšom množstve než bežnú. Myslím, že takú som ešte nemala.

pato88
11. sep 2023

To mi je luto. Bola si u dr. alebo s nim aspon hovorila? Mozno by bolo dobre, aby ta pozrel. 🙂 a drzim palce!

autor
11. sep 2023

@pato88 áno zavolám jej len som bola skoro stále v práci tak si ju skúsim vybaviť cez voľný deň. Ďakujem 🙂