Herpes genitalis

20. jún 2023

Ahojte baby .. mam herpes genitálny . Od novembra 2022 ho mam uz 5 ty krat .. stale sa mi opakuje neviem ani Preco … stale chodím koznej ta mi dáva baneocin a fungicidin potom herpesin zovudex ..partner bol toez preliečení preventívne ten to ale nema ten ma len na ústach herpes .. ale nikdy nemame sex ked to ma .. tak neviem odkial to mam… partnerov som nestriedala .. jem milgammu aj vitamín b pangamin a stale stale dokola. Tiez isoprinosine na imunitu som užívala a nic … Kolkokrat mam taky silný výsev ze to mam pri konečníku a veľká potreba je s placom a bolesťami . Máte nejake rady ako tomu este predchádzať? Lebo ide leto a znepríjemňuje mi to život aj vzťah . A neviem co uz dalej

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
20. jún 2023

Skus tibetsku hubu ale je ňou veľa prace, ta mi veľmi pomohla na imunitu alebo hlivu ustricovú

autor
20. jún 2023

@stellarstar dakujem

mikitilik29
20. jún 2023

Čaj z medovky pit a ešte propolis. Mne sa začal robiť v tehotenstve ten herpes a tiež neviem odkiaľ to mám a čaj z medovky pomáhal na 100%

xsimonkax
20. jún 2023

Skus lipozomalny lyzin

gabika0825
20. jún 2023

Herpes je o imunite. Vyhodi sa keď je oslabená imunita. Či už na ústach alebo na genitaliach. Netreba brat stále lieky, lebo to ešte viac imunitu oslabuje. Nech vám radšej predpise lokálne krem, inak skôr popracovať na zlepšení imunity