Hemoroidy a Detrakex

24. jún 2024

Ahojte dieecata mam hemoroid ktoty nekrvaca. Len tam je a rada by som sa ho zbavila. Pomohol bam detralex? Ci sa mi oplatí užívať.

egonsk
24. jún 2024

chod k doktorovi, ten ti pozrie a povie ci lieky postacia, alebo uz navrhne gumickovanie, alebo nieco ineho. Detralex trosku pomaha znizit jeho zvacsovanie pri stolici vdaka zosilneniu zilovych stien, ale zazraky necakaj.

autor
24. jún 2024

@egonsk to mi staci.. Ja ho nemam nejaky velky

kati301
24. jún 2024

A v com chceš pomôcť ak ta to neboli a nekrvaca? Hemoroid sa už nikdy “nestratí” ak sa raz objavil.. jedine podviazanim /co robí chirurg/ alebo operáciou pri vážnych stavoch.. detralex ti to udrží v pohode a bez bolesti dokym nenastane nejaká zmena 😃

autor
24. jún 2024

@kati301 myskela som ze detralexom sa moze stratit tak mi lovedali v lekárni

egonsk
24. jún 2024

😅 to vazne v lekarni ti to povedali? Uff.. tak to smerujeme do riadnej diery uz cele Slovensko 😪

autor
24. jún 2024

@egonsk preto sa pytam ci niekomu realme zmizol

sandra49
24. jún 2024

Nezmizne uplne ale dosť sa vstrebe. Podľa toho aký je veľký. Treba to užívať tých 60 dni. Lekárka aj chirurg vraveli.

autor
24. jún 2024

@sandra49 ja ho mam asi už stiahnuty, taka pohybliva kozicka mi v zadku ostala a chcela by som aby sa to uplne zatiahlo. A skondi bealan2tabl. Rano?

kati301
24. jún 2024

No ja riesime hemoroidy už takmer 10 rokov, už som bola niekoľko x na podvazovani, vzdy sa mi vrátili, proste genetika 🤷🏽‍♀️ detralex mne pomôže v urgent zlých stavoch, teraz si nedávam ani na udržiavanie a klop klop nemám problémy, ale teda zmiznúť mi nezmizli nikdy 🙈 ani vonkajšie ani vnutorne.. obcas je obdobie kedy sa pripomenú, vtedy nasadim 3tablety 2xdenne detralex a po týždni je pokoj.. riešenie to neni ale odmietam brat doživotne tieto lieky denne “len pre istotu”

sandra49
25. jún 2024

Mne povedali 1 tbl ráno a 1 večer.