Hematologické vyšetrenie po potrate

elalala
23. aug 2022

Ahojte, keďže som po potrate, gynekológ mi odporučil hematologické vyšetrenie. Idem budúci utorok, len neviem, čo to vyšetrenie obnáša? Ako sa naň pripraviť? Sestrička v telefóne nemala čas rozprávať, tak som sa nestihla opýtať. Akú máte skúsenosť? 🙂

viestta
23. aug 2022

Spisu anamnézy, spravia odbery. Potom si prídeš pre výsledky a ak bude treba nasadia liecbu

vierkainka
23. aug 2022

Prídeš nalačno, urobia odbery, potom bude kratka konzultácia s lekárom a o 6 týždňov prídu výsledky.Ak treba,nasadia liečbu.Tak to prebiehalo v mojom prípade.

babydesire
23. aug 2022

@elalala chcem sa spytat, prepac za citlivu temu, ale potrat si mala 1 ci viac ?

elalala
autor
24. aug 2022

@babydesire to nič. Mala som 1 v 9. týždni

babydesire
29. aug 2022

@elalala mas zrejme nejaku predispoziciu alebo super gyndosa .tiez som mala potrat v 9tt a nikam ma poslat nechcel... najprv zial za stratou babatka a potom sklamanie ze nemam narok po jednom potrate na riadne vysetrenia ☹ Nastastie to bol jediny potrat a dufam, ze si tym uz nikdy neprejdem... drz sa

elalala
autor
30. aug 2022

@babydesire môj lekár nevedel odhadnúť príčinu potratu, prišla som v podstate, keď už to začínalo, čiže mi napísal do karty biochemický potrat a poslal ma na hematológiu, že ma nenechá sa trápiť... vďaka za takých lekárov

babydesire
2. sep 2022

@elalala tak to si mala fakt stastie,,ja som mala naprd doktora,aj ked recenzie mal super. Po dalsom (uz uspesnom tehu) som dr z praktickych dovodov vymenila ..ten predosly ma nedal na rizikove tehu, aj ked som otehotnela 2mesiace po potrate..nevidel dovod,ok,nehafam sa,ja niesom odbornik, pn som ziskala nehodlala som riskovat dalsi potrat..ztejme som dobre urobila