Hematologické a genetické vyšetrenie

angels882
14. jan 2015

baby moj gynekolog ma poslal po dvoch neuspesnych tehotenstvach na tie vysetrenia ako to tam prebieha co mam cakat dakujem za kazdy prispevok

margarita
14. jan 2015

objednas sa, spravia Ti odber krvi, niekolko skumaviek, podla toho na co vsetko budu chciet vysetrenia, popytaju sa na anamnezu, na genetike aj na siroku rodinu, od starych rodicov z oboch stran, ci mali deti, kolko, akeho pohlavia, nejake spontanne potraty alebo neplodnost v rodine a potom uz len budes cakat niekolko tyzdnov na vysledky.
nic strasne, drzim palce.

angels882
autor
14. jan 2015

dakujem krasne

motylik91
14. jan 2015

ahoj tak ja som hematologiu absolvovala pred vianocami potratila som v 8tyzdni hned ma tam poslal musis sa objednat zoberu ti krv zanesies si ju do laboratoria potom sa ta budu pytat anamnezu nie je to nic strasne takze sa nemusis bat len sa tam dlho caka a to je na nervy 🙂 vysledky mali po hodine avsak na tie druhe sa caka aj 3tyzdne drzim palce nech to dobre dopadne 🙂

angels882
autor
14. jan 2015

@motylik91 dakujem pekne

tamarka9
15. jan 2015

@angels882 aj ja som tak bola po dvoch neuspesnych tehu...presne ako pisu baby, na hematke zobrali vela krvi, na genetike menej, nieco sa popytaju a potom zalezi na vysledkoch. Mna lekar poslal este na stitnu zlazu, to tiez mohlo mat suvis s potratmi. Dlho som cakala pokial sa mi podarilo objednat na vsetky vysetrenia a potom stitna zlaza vysledky asi za tyzden, genetika dlho trvala asi dva mesiace a hematka cca 2 tyzdne. Drzim paste nech uz je vsetko len dobre 😉

myriada
15. jan 2015

na tieto vyšetrenia sa môže ísť aj po 1 potrate? preplatí to poisťovňa?

motylik91
15. jan 2015

@myriada stou poistovnou neviem...gynekolog ma tam poslal ze lepsie by bolo to absolvovat.

angels882
autor
15. jan 2015

@myriada mna tiez po dvoch poslal

1lienka111
9. júl 2018

ahojte baby neviete nahodou ze ked aom objednana na hematologiu ci mozem byt po nocnej zmene.. akurat mi to tak vyslo a neviem co teraz ci zasa cakat na dalsi termin alebo ci mam ist po nocnej na vysetrenie myslite ze to moze velmi ovplivnit?

maja1982
9. júl 2018

@1lienka111 mozes, pri vyšetrení to mozes spomenut, aby lekar vedel, ale nejako výrazne by to vysledky ovplyvnit nemalo