Gynex na úpravu cyklu

elly23
3. nov 2016

Ahojte, ako uzivat gynex na upravu cyklu? kolko kvapiek, ako casto, pol hodiny pred jedlom alebo po jedle??? dakujem

libawet
4. nov 2016

@elly23 ja som užívala 3 x za deň nasledovne: o 9.00/ 7 kvapiek, 15.00/ 7 kvapiek, 21.00/7 kvapiek ( tie časy sú, kedy práve najviac fungujú pohl. orgány ), užívala som cca 3 mesiace, teraz už len ako prevenciu.

libawet
4. nov 2016

@elly23 prepáč, ešte som zabudla - je jedno, či pred alebo po jedle, je to čisto bylinný koncentrát, tam chémie nie je, takže žalúdku sa nič nestane, môže len prospieť.

elly23
autor
4. nov 2016

@libawet ďakujem 🙂

zirafka86
4. nov 2016

@elly23 ahoj ja som uzivala 7-9kvapiek 3x denne a po prvej flasticke mi riadne nabehol cyklus ;) myslim ze jedlo na to nema vplyv

elly23
autor
5. dec 2016

Ahojte ja som teraz brala gynex, 3 týždne, tyzden pauza a menštruácia este nikde, mam pokracovat plynule dalej? Ci pockat kym dojde?

zirafka86
5. dec 2016

@elly23 po týždnovej pauze aj ked MS nenabehla, tak znovu ho zacni uzívať gynex a keby to nenabehlo vobec tak snad ale to nebude znamenat nejaky vazny zdravotny problem:/ držim palce

elly23
autor
5. dec 2016

@zirafka86 dakujem, tak budem pokracovat dalej, zajtra by som mala brat od znovu, ja som ho zacala brat na upravu kvoli tomu, ze chcem mimi a dost mi v poslednom case od kedy sa snazime meskaju, ale vzdy som mala rozhadzany cyklus, iste obdobie som uz mala ako hodinky a po svadbe zas rozhadzany...tak som chcela nech sa aspon trochu znova upravi, uvidime ci dojde 🙂

veriine
31. máj 2017

Ahojte zienky. Mam jeden nový Gynex - neotvoreny. Mam iba jeden, tak ak by niekto chcel 🙂