Genitálny herpes a snažilkovanie

neffertittyy
1. apr 2015

Ahojte baby,
viete mi prosim poradit, ja som potratila este v novembri 2014 a bolo mi povedane v januari 2015, ze to bolo sposobene virusom / genitalny herpes. No, ked si to tak predstavim spat, tak som ani nemala priznaky tohto virusu... stipanie, palenie a pluzgieryky. Tak som zacala brat od infektologicky Famciclovir 3x 1 tab, Isoprinosine 3x2tab. a brala som ho 2 mesiace, teda preventivne, aby sme sa mohli snazit vo februari o babatko. Zhorsil sa mi stav a zacala som mat presne to naco sa beru tie lieky. Velmi ma to zacalo stipat, svrbiet a vobec mi nato nic nepomaha, ani rozne masticky- hepesin, Epigen. Stale beriem vitaminy : selen, zinok, kyselinu listovu, vitamin C a nic. Brala som aj B-komplex a nic. Teraz uz meciac beriem Valtrex 500mg 3x1tab , dalej Isoprinosine 3x2tab. ziadna zmena. Som uz z toho na nervy a smutna, lebo sme planovali babatko uz dlho a stalo sa toto.. :( Neviem si uz rady a infektologicka mi nic nikdy nepovie, len mi da recept. Gynekolog zase, ze su aj horsie virusy a co ma povedat na take zeny romskeho povodu co maju asi vsetko a ziju v akej spine... hmm potrebovala by som poradit, ci ste teda planovali niektora babo aj ked ste mali herpes, teda ked Vas to nebolelo alebo sa teda ozaj nemoze a musim cakat pokial sa neutisi.. Co Vam nato zabera prosim :( Dakujem za pomoc.

belusa
17. júl 2021

@neffertittyy ahoj prosím Ťa ty si brala Valtrex a vidím, že 3 krát denne a nebolo Ti zle? Ja ho beriem tretí deň a teda je mi riadne zle🙄. A ako si dopadla už si mamina?