Genitálny herpes

30. jún 2024

Ahojte, tie co mate skusenosti s genitalnym herpesom… ak sa vyskytne tak sa vyskytne len v oblastni genitalii pripadne ust ale nikde inde?

Som vyhadzana po celom tele.. medzi stehnami, na dolnom brusku, pod prsiami, pod pazuchou, pod krkom, vo vlasoch… ak sa da rada by som vylucila toto…. Viete mi poradit? Su to svrbive pluzgiere :((

liall08
30. jún 2024

Ahoj, neviem teda uplne ako to vyzera, ale skus pogooglit impetigo to sa prejavuje taktiez v podobe svrbiacich pluzgierov po tele 😊

janage
30. jún 2024

Ak máš Dôveru. Odfot a cez apku posli na konzultáciu koznemu dr.

brezza
30. jún 2024

Pasovy opar by to nemohol byt?

autor
30. jún 2024

@liall08 asi to nie je to…

autor
30. jún 2024

@janage dakujem urobila som to.. ale odpoved do 5 dni. Rozmyslam ist na infektologiu ale som v 3 trimestri a bojim sa aby som sa tam este niecim nenakazila…

autor
30. jún 2024

@brezza no este je moznost kiahne kedze som ich nemala.. pasovy opar je az ked clovek prekona kiahne

brezza
30. jún 2024

To hej

brezza
30. jún 2024

Odfot to

janage
30. jún 2024

Kiahne mi tiež napadli keďže to máš aj vo vlasovej časti a svrbí to. Ak sú vyrážky s tekutinou volaj hneď svojho gynekológa v pondelok nech ta nasmeruje alebo pozrie.
Kiahne v tehotenstve určite riziko predstavujú a treba byť pod dohľadom lekára. Ak tam tekutina nie je môže to byť aj alergia alebo čokoľvek iné.

luccija
30. jún 2024

Choď k lekárke,ale najprv jej zavolaj kedy máš prist genitálny herpes je na genitaliach