Gél na intímnu hygienu z Avonu

zarka2020
10. júl 2020

Čaute baby.. Prikladám foto.. Používate niektorá? Je neparfumovany.. Ja používam tento.. Myslíte že by som má používať nejaký lepší? Ak áno, tak akú značku.. Často mávam mykozu, tak preto sa pýtam.. Ďakujem

ckatka
10. júl 2020

Ja ich používam roky. Striedam. Ale nie pri každom umývaní. Väčšinou používam len čistú vodu a vtedy je najlepšie.
Inak...keď som chcela detské mydlo, tak v bezobalovom obchodíku som zohnala také žlté...tuším s ovcim mliekom a rakytnikove alebo nechtikove. Akonáhle som cítila nejaky problém, umyvala som sa tým a bolo to super.
Inak...možno sa budete smiať, ale keď som cítila príznak infekcie, svrbenie alebo co...regulerne som sa umyla dezinfekcnym mydlom na ruky 🤦‍♀️😂 a bol väčšinou pokoj...
Inak fakt v 90% čistá voda aj teraz v tehotenstve.

77kacena
10. júl 2020

Z avonu som mala dva druhy ale mne najviac sadlo s Tiande s koloidným striebrom harmančekom a aloe Vera a časté gynekologické problémy zmizli. V lekárni sa dá kúpiť aj čisté koloidne striebro ale s tým skúsenosti nemám.

petula2014
10. júl 2020

Ahoj ja som ich prestala používať konkrétne tieto z avonu úplne, ak sa chceš zbaviť mykoz zahod ich rovno do koša. Stačí sa umývať len čistou vodou 😊

juhseverzapad
10. júl 2020

Keď si ju nebudeš holiť, tak nebudeš mať mykózu ani zápal.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamina1980
10. júl 2020

ja pouzivam presne tento a najviac mi sedi

andy1985
10. júl 2020

Ja to používam tiež už roky, zvyknem to striedať s Lactacydom. Sú super.

lenocka12345
10. júl 2020

Havlíková apotéka , je dokonalý 🙂 ale nepoužívam ho každý deň , asi tak každý tretí ( odhadom)

simsalabim
10. júl 2020

@zarka2020 pri zapaloch sa odporuca iba cista voda a podla moznosti neholit. Ja pouzivam skoro vylucne cistu vodu - mam sice kupeny intim gel Idelyn beluema ci ako sa vola, ale nim vacsinou umyvam iba menstruacny poharik - seba iba vynimocne, snad raz za 2 mesiace. Tiez som kedysi trpela na mykozy.

masha185
10. júl 2020

@zarka2020 Ak často mávaš mykózu, pri liečení seba liečiš aj partnera ? Môže ti to vracať ak nie.

ctrl
10. júl 2020

@zarka2020 za mna čistá voda ak pociťujem nepohodlie tak krem Idelin beliema a preventívne z času na čas Aloe Vera Gel od Forever .Mala som veľké problémy , nebola to mykoza ale Aloe veľmi zabralo.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubacisko74
10. júl 2020

A co takto riesit mykozu zvnutra? Preco kazda zena riesi len zvonku?
A ked uz chcete riesit intimne gely tak urcite prirodne a nie taketo,ktore este viac vysusuju. Idealne na celu pokozku vratane tej intimnej su tie olejove.

leeo
10. júl 2020

Ja len cistu vodu a chvala Bohu si nepamatam nejake problemy

neluskas
10. júl 2020

@zarka2020 ahoj,mykozu treba riešiť aj vnútorne.mavala som ju dosť často,odkedy užívam prírodné produkty a zmenila som aj sprchový,tak moje problémy ustúpili. mám sprchový na prírodnej báze,bez parabenov,ma zjemnujuce zloženie s čistiacim a ošetrujúcim zložením, vhodný nielen pre dospelých,ale aj pre deti

ctrl
11. júl 2020

@neluskas o aké sprchové sa jedna?

tamina1980
13. júl 2020

ako baby vyssie pisali, treba sa preliecit celkovo na mykozy a tiez aj partner

radicova12345
14. dec 2021

@simsalabim ahoj. Ja používam intímny gél z dm ale používala som ho aj počas menzesu. Len teraz neviem ci som to pomohla. Pridávam foto. Ďakujem za tvoju odpovet

simsalabim
14. dec 2021

@radicova12345 Nerozumiem. Nieco sa ma pytas?

radicova12345
14. dec 2021

@simsalabim ahoj áno. Aši som to zle napísala ze ten intímny gél som aj používala keď som mala menzes. Ze ci sa to môže alebo nie

simsalabim
14. dec 2021

@radicova12345 tak ked to predavaju ako intimny gel, tak ano 🤷‍♀️ No vela lekarov ti povie, ze cista voda uplne staci.

radicova12345
14. dec 2021

@simsalabim ďakujem ti za tvoju odpovet. Si zlata. Lebo píšu tam ze na každodenný použitie.. Tak. Aj keď. Mam menzes môžem kľudne. Lebo sú aj také intímne gély co. Ze vraj nemôžu. Počas menzesu neviem ci to je pravda ale ďakujem

simsalabim
14. dec 2021

@radicova12345 vsetky su na kazdodenne pouzitie.

radicova12345
14. dec 2021

@simsalabim ďakujem ešte raz. Za tvoju odpovet. 😘😘😘😘😘😘

radicova12345
16. jan 2022

@simsalabim ahoj. Bola som na kontrole. Aj na krcok maternice. A všetko. V poriadku. Ani zápal ani infekcia. Už ani tak do sprchy nechodím. Ja som chodila aj 5 krát cez. Menzes. Len sa ta chcem opýtať ze z čoho to mohlo byt.. Stále som mala nejaké problemi. Tak neviem jedna mi hovorila ze to záleží aj na imunitný systém.. Tak neviem dakujem ti za odpovet

simsalabim
16. jan 2022

@radicova12345 no ja nemam vestecku gulu, ze co to sposobilo u teba 🤷‍♀️ Ano, imunita, prehnana hygiena, nespravne utretie po velkej potrebe, hnacka, tangace, umelinove gatky, uzke rifle, nesymptomaticke bakterie u partnera, uzivanie nejakych liekov, hormonalna porucha, alergia…. Vyber si.

radicova12345
17. jan 2022

@simsalabim ahoj. No partner neuziva žiadne lieki. Ale tak možno. Higiena. Prehnaná. Tangace nenosím ale ďakujem. Ti za tvoju odpovet